23-J. Chrześcijańska Europa – Włochy, Polska i Węgry – wsparła…

Alberto Nunez Feijo Uważaj, aby nie zostać trafionym abaskal Budujana Peramuna nie zdobywa wielu głosów, ale jest skuteczna Pedro Sanchez.

To zdarza się wszystkim politykom, gdy sondaże wskazują zwycięzców: uważają, że stało się tak dzięki ich własnym zasługom, a nie błędom przeciwnika.

Podczas gdy Pedro Sánchez i Yolanda Díaz obiecują sobie nawzajem rządzić, Sumer z PSOE i PSOE z PSOE, Feijóo jest oddany wyśmiewaniu Abascala.

Tak więc Pedro Sánchez i in Yolanda Diaz, sprzedając swoje babcie w zamian za zasiadanie w fotelu i obiecując, że będą rządzić sobą nawzajem, Sumer z PSOE i Sumer z PSOE, poświęcony wyśmiewaniu Abascala, aby było jasne, że jest konserwatystą jak Don Alberto Abascal. Wiesz: konserwatyści to partia, która broni rewolucji.

Krótko mówiąc, dzieci ciemności są bardziej przebiegłe niż dzieci światłości i tak, wiem, że od początku należy zaklasyfikować przywódcę PP do dzieci światłości, ale nie bądźcie zbyt zdezorientowani: teraz potrzebuję tego obrazu. Mówię to, ponieważ Feijo stracił Moncloa… właśnie z powodu rozstania z Voxem.

Wszystko to ma sens w przypadku sloganu, który widziałem na banerze: Jaki jest sens trzymać Sanchismo z dala od Sancheza?

Katolicy nie są radykalni, tylko antypostępowi: antypostępowi na lewicy i postępowi na prawicy.

Powiedziałem już, że wielkim triumfem europejskiego liberalizmu było zrównanie chrześcijaństwa z Ultra. Tak więc eurokraci w Brukseli są oddani prześladowaniu polskich i węgierskich „ultrasów”, którzy nie są ultrasami, ale chrześcijanami.

Oni też próbowali Georgię Meloney Ale oczywiście Włochy są potężniejsze niż Węgry i Polska, aw polityce Włosi nie są tak głupi jak my, Hiszpanie.

Podsumowując, włoski premier Meloni nie przegapił okazji do poparcia nie PP, ale jego relacje z Voxem i Abascalem są na pewno dobre. Ze swojej strony premier Węgier Wiktora Orbana Vox najwyraźniej zatwierdził 23 lipca. W Europie, a mianowicie w Polsce, została wysłana, moim zdaniem, najintensywniejsza trzecia warstwa jedności chrześcijan. Mateusza MorawickiegoJego premier, jasny przekaz poparcia Vox, składał się z czterech idei podsumowujących europejską ideologię chrześcijańską: wiara w Chrystusa, kultura zachodnia, europejskie dziedzictwo i naturalna rodzina.

Nie, katolicyzm nie jest radykalny, jest tylko antypostępowy: antypostępowy na lewicy i antypostępowy na prawicy.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *