343 Industries pracuje nad rozwiązaniem problemu z Halo Infinite Challenge

Tryb wieloosobowy Halo Infinite jest dostępne dla użytkowników Xbox i PC przez dwa miesiące, w tym czasie osiągnął wersję beta. Chociaż kampania rozpoczęła się w grudniu, wydaje się, że multiplayer nadal ma pewne problemy, które zanieczyszczają doświadczenie graczy.

W szczególności, oprócz skarg na system postępów i nagród obecnie w grze, istnieje szereg problemów z wyzwaniami, które uniemożliwiają wykonanie każdego z utworzonych wymagań. Cóż, teraz to wiemy 343 branże on ma Naprawiono problemy z nieskończonym wyzwaniem Halo.

343 Industries pracuje nad rozwiązaniem problemu z Halo Infinite Challenge

W szczególności wyzwaniem w tym tygodniu było to, że pracownicy 343 Industries pracują z nimi, aby ulepszyć system partnerski, z zamiarem Ulepszony zapis podwójnych zabójstw, który nie działał prawidłowo w poprzednich dniach, nie pozwalając nawet, aby którykolwiek ze zgonów był wyzwaniem.

343i donosi o ulepszeniach Halo Infinite Anti Cheat

Upewnij się, że użytkownicy docenią Rozwiąż ten problem w cotygodniowym wyzwaniu, ale nie wszystko to dobra wiadomość, a przynajmniej dla części użytkowników. W tym samym tweecie, który opublikowałeś wesprzyj halo Niektórzy użytkownicy skarżyli się, że bonusy to takie, które widzieliśmy wcześniej w tytule.

nieskończona aura Teraz dostępne na Xbox Series X | S, Xbox One i PC.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *