3750 Hiszpanów osiągnie 65 lat do 2050 r

Populacja Europy starzeje się. Populacja w wieku powyżej 65 lat w ośmiu największych krajach kontynentu będzie z roku na rok znacznie rosła 2035, dodając 21,7 mln osób Według raportu „European Healthcare – A Growth Market” firmy doradczej Colliers. Jeśli chodzi o Hiszpanię, ta grupa ludności będzie miała doświadczenie 37% wzrost do 2050Fakt, że zachęcał do inwestowania w aktywa przeznaczone na potrzeby finansów i osób fizycznych.

Damien Harrington, dyrektor ds. badań w Colliers EMEA wyjaśnia: „Międzynarodowa społeczność inwestycyjna wciąż się dywersyfikuje i poszukuje Nowe lokalizacje i rodzaje nieruchomości Alternatywa dla osób starszych. Jak pokazują dojrzałe rynki, takie jak Wielka Brytania, połączenie ryzyka i korzyści w sektorze opieki zdrowotnej i na rynku życia seniorów jest korzystne w dłuższej perspektywie. To, wraz ze znacznym wzrostem popytu na aktywa i usługi dla osób starszych, przyciąga Większa różnorodność kapitału Dla tego pola. Rynek będzie napędzany wzrostem populacji 65-latków do 2035 r. i tak będzie Wysoka siła nabywcza W tej chwili ludzie w tej grupie wiekowej będą mieli nowe wymagania ”.


Na rynku w Hiszpanii jest wielu agentów, którzy poświęcają się inwestowaniu w tego typu aktywa. Jeden z nich wszedł w biznes i to było to socimi adriano opieka. W zeszłym tygodniu pojazd nieruchomości wylądował na wzroście BME, po czym ogłosił, że kupi dwa mieszkania dla seniorów za inwestycję w wysokości 16 mln million்லியன். To dodatek do pozostałych siedmiu mieszkań, które były już częścią portfela nieruchomości. Inwestorzy wspierają Twoją działalność. Dowodem na to jest to, że do tej pory w tym roku jego akcje wykazywały pozytywną ocenę 5,95%.

Kolejne socimi, które stara się zdobyć miejsce na tym rynku Almakro -Isitro Rinkan- Rozwiązania mieszkaniowe dla seniorów. Pojazd nieruchomości wykorzystuje wzór dElektryczna obudowa odwrotna, która obejmuje zakup nieruchomości, za którą osoba starsza otrzymuje sumę w postaci kapitału lub dożywotniej renty i pozostaje na zasadzie czynszu do śmierci.

IPO Almacro Capital Socimi

Analitycy zwracają uwagę na Brak równowagi między podażą a popytem Należy zauważyć, że zmiany w globalnych statystykach napędzają popyt na specjalistyczne produkty mieszkaniowe, takie jak „ośrodki dla seniorów”, wspólnoty emerytalne lub mieszkania. Dane pokazują, że rynek ten jest niski w Europie i będzie wymagał dużych nakładów inwestycyjnych, aby zaspokoić swój przyszły popyt. Istnieje pilna potrzeba zmiany kursu w Hiszpanii, gdzie Zmniejszyła się liczba pojedynczych łóżek szpitalnych W ostatnich latach. W rzeczywistości kraj zmniejszył ją z 2000 do 9000 jednostek.

Jedynie w Wielkiej Brytanii, Polsce i Danii prywatna inicjatywa odgrywa dużą rolę, ponieważ większość łóżek w tej populacji udostępniana jest przez rząd. Z drugiej strony w innych krajach europejskich, takich jak Niemcy, Francja, Hiszpania i Włochy wskaźnik ten jest obniżony do 60%. W globalnym przypadku Hiszpanii – sektora publicznego i prywatnego – przewiduje się, że inwestycje spadną z prawie 400 mln மில்லியன் w 2018 r. do mniej niż 100 mln w 2020 r. Oczekuje się jednak, że powróci do działania w 2021 r.

Covid miał podwójny efekt. Zmniejszyło to inwestycje w trudnych momentach, ale jest tego dowodem Aby być wzmocnionym Sieć tych aktywów. Eksperci Colliers oceniają ten kraj 200 000 potrzebnych łóżek Zaprojektowany z myślą o osobach starszych, aby wyeliminować nierównowagę między podażą a popytem.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *