3750 Hiszpanów osiągnie 65 lat do 2050 r

Populacja Europy starzeje się. Populacja w wieku powyżej 65 lat w ośmiu największych krajach kontynentu będzie z roku na rok znacznie rosła 2035, dodając 21,7 mln osób Według raportu „European Healthcare – A Growth Market” firmy doradczej Colliers. Jeśli chodzi o Hiszpanię, ta grupa ludności będzie miała doświadczenie 37% wzrost do 2050Fakt, że zachęcał do inwestowania w aktywa przeznaczone na potrzeby finansów i osób fizycznych.

Damien Harrington, dyrektor ds. badań w Colliers EMEA wyjaśnia: „Międzynarodowa społeczność inwestycyjna wciąż się dywersyfikuje i poszukuje Nowe lokalizacje i rodzaje nieruchomości Alternatywa dla osób starszych. Jak pokazują dojrzałe rynki, takie jak Wielka Brytania, połączenie ryzyka i korzyści w sektorze opieki zdrowotnej i na rynku życia seniorów jest korzystne w dłuższej perspektywie. To, wraz ze znacznym wzrostem popytu na aktywa i usługi dla osób starszych, przyciąga Większa różnorodność kapitału Dla tego pola. Rynek będzie napędzany wzrostem populacji 65-latków do 2035 r. i tak będzie Wysoka siła nabywcza W tej chwili ludzie w tej grupie wiekowej będą mieli nowe wymagania ”.


Na rynku w Hiszpanii jest wielu agentów, którzy poświęcają się inwestowaniu w tego typu aktywa. Jeden z nich wszedł w biznes i to było to socimi adriano opieka. W zeszłym tygodniu pojazd nieruchomości wylądował na wzroście BME, po czym ogłosił, że kupi dwa mieszkania dla seniorów za inwestycję w wysokości 16 mln million்லியன். To dodatek do pozostałych siedmiu mieszkań, które były już częścią portfela nieruchomości. Inwestorzy wspierają Twoją działalność. Dowodem na to jest to, że do tej pory w tym roku jego akcje wykazywały pozytywną ocenę 5,95%.

Kolejne socimi, które stara się zdobyć miejsce na tym rynku Almakro -Isitro Rinkan- Rozwiązania mieszkaniowe dla seniorów. Pojazd nieruchomości wykorzystuje wzór dElektryczna obudowa odwrotna, która obejmuje zakup nieruchomości, za którą osoba starsza otrzymuje sumę w postaci kapitału lub dożywotniej renty i pozostaje na zasadzie czynszu do śmierci.

IPO Almacro Capital Socimi

Analitycy zwracają uwagę na Brak równowagi między podażą a popytem Należy zauważyć, że zmiany w globalnych statystykach napędzają popyt na specjalistyczne produkty mieszkaniowe, takie jak „ośrodki dla seniorów”, wspólnoty emerytalne lub mieszkania. Dane pokazują, że rynek ten jest niski w Europie i będzie wymagał dużych nakładów inwestycyjnych, aby zaspokoić swój przyszły popyt. Istnieje pilna potrzeba zmiany kursu w Hiszpanii, gdzie Zmniejszyła się liczba pojedynczych łóżek szpitalnych W ostatnich latach. W rzeczywistości kraj zmniejszył ją z 2000 do 9000 jednostek.

Jedynie w Wielkiej Brytanii, Polsce i Danii prywatna inicjatywa odgrywa dużą rolę, ponieważ większość łóżek w tej populacji udostępniana jest przez rząd. Z drugiej strony w innych krajach europejskich, takich jak Niemcy, Francja, Hiszpania i Włochy wskaźnik ten jest obniżony do 60%. W globalnym przypadku Hiszpanii – sektora publicznego i prywatnego – przewiduje się, że inwestycje spadną z prawie 400 mln மில்லியன் w 2018 r. do mniej niż 100 mln w 2020 r. Oczekuje się jednak, że powróci do działania w 2021 r.

Covid miał podwójny efekt. Zmniejszyło to inwestycje w trudnych momentach, ale jest tego dowodem Aby być wzmocnionym Sieć tych aktywów. Eksperci Colliers oceniają ten kraj 200 000 potrzebnych łóżek Zaprojektowany z myślą o osobach starszych, aby wyeliminować nierównowagę między podażą a popytem.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *