4 filmy Netflix, które odniosły największy sukces w Argentynie, do obejrzenia w ten weekend | Najlepsza transmisja

4 filmy Netflix, które odniosły największy sukces w Argentynie, do obejrzenia w ten weekend |  Najlepsza transmisja

Jeden z najchętniej oglądanych filmów nie tylko w… Netflixa Do ArgentynaAle ma charakter międzynarodowy, pochodzi z Polski i powstał na podstawie powieści opartej na prawdziwej historii. To jest o „Uzdrowiciel” („Zapomniana miłość” W języku angielskim i „Znatura” (w oryginale), historia odnoszącego sukcesy lekarza, który boryka się z wieloma życiowymi stratami, takimi jak utrata pamięci. Człowiek zostaje bezdomny, nie pamiętając, kim jest ani nawet jak się nazywa, ale nie utracił zdolności uzdrawiania.

Niedaleka, choć dystopijna przyszłość sugerowana przez hiszpańską produkcję „Nigdzie” Do skrajności doprowadza bohaterkę powieści, Mię, graną przez młodą hiszpańską aktorkę Anę Castillo. Zdobywca Oscara Benicio del Toro powraca na duży ekran „gad”, Wraz z Justinem Timberlake’em i Erikiem Bogosianem w klasycznej kryminale, aby rozwiązać zagadkę kryminalną. Wreszcie film brazylijski maksymalne obciążenie”, Który Zabawna z przewidywalną fabułą, z mnóstwem akcji w półświatku przestępczym i skorumpowanych policjantach.

Najlepsze filmy Netflix do obejrzenia w ten weekend

Uzdrowiciel. To film polskiego pochodzenia, który szturmem podbija Netflix, głównie ze względu na zawarte w nim przesłanie nadziei. To historia Rafała Wilczora, słynnego chirurga, który w wyniku napaści traci pamięć.. Film zaczyna się od uznania Wilczora za geniusza i awansu na dyrektora kliniki po uratowaniu dziecka. Kiedy jednak wrócił do domu, jego żona uciekła z innym mężczyzną, zabierając ich córkę. Zdesperowany poszedł ich szukać i został zaatakowany. W wyniku uderzeń traci pamięć. Policja znalazła jego płaszcz w pobliżu rzeki i przypuszcza, że ​​popełnił samobójstwo. Jednak z biegiem czasu staje się wędrowcem, który nie pamięta swojej przeszłości. Choć Rafai nie pamięta nawet, jak się nazywa, nadal zachowuje swoje umiejętności medyczne, dlatego nieustannie pomaga pacjentom, aż do momentu, w którym ponownie spotyka kogoś ze swojej przeszłości. W rolach głównych: Leszek Leshota, Maria Kowalska, Ignacy Liss.

Gdziekolwiek. Chodzi o Dystopijny film o przetrwaniu z Aną Castillo, jedną z najlepszych młodych hiszpańskich aktorek chwili, który stał się jednym z najczęściej oglądanych filmów w serwisie Netflix w prawie 60 krajach i będzie jednym z największych hitów platformy w 2023 roku, to jeden z kluczy do sukcesu. Film doprowadza bohatera do skrajności. Scenariusz przenosi nas w (odległą?) przyszłość, w której zasoby są ograniczone i cierpi z tego powodu większość populacji. W tym scenariuszu Mia, kobieta w ciąży, wraz z mężem próbuje uciec przed totalitarnym państwem. Plan jest równie prosty, co efektowny i polega na schronieniu się w kontenerze na statku. Sprawy się jednak komplikują i kobieta zostaje pozostawiona własnemu losowi na pełnym morzu. Intensywność tekstu urzeka widza. W rolach głównych: Ana Castillo, Tamar Novas, Tony Corvello.

Gady. „„Reptile” w swoim oryginalnym tytule zawiera obsadę znanych postaci, więc nie będziesz miał ochoty go oglądać: Benicio del Toro (zdobywca Oscara), który jest także współscenarzystą; Justina Timberlake’a i Alicię Silverstone. W typowym thrillerze, którego celem jest rozwiązanie morderstwa, jego wydarzenia krążą wokół tajemniczej zbrodni popełnionej przez partnera bohatera Timberlake’a, młodego agenta nieruchomości, del Toro jest detektywem prowadzącym śledztwo w sprawie śmierci kobiety, a Silverstone jest jego fikcyjną żoną. Reżyser Grant Singera wyróżnia się umiejętnym operowaniem intrygą, akcją i napięciem, a w czasie 2 godzin i 14 minut przykuwa uwagę widzów, choć spotkał się z negatywnymi komentarzami ze strony wyspecjalizowanej krytyki. Del Toro, Justina Timberlake’a i Erica Bogosian.

Maksymalne obciążenie. Nowy film ciężarowy, szybkościowy i akcji cieszy się ogromną popularnością na Netfliksie i nie pozwala się nudzić ani przez sekundę. Brazylijska produkcja Roger (Thiago Martins) to kierowca ciężarówki, który w tragicznym wypadku traci wszystko. Podchodzi do niego gang złodziei i oferuje mu pracę kierowcy w ramach serii brawurowych napadów. Przyjmując tę ​​propozycję, bohater trafia do świata przestępczości i korupcji. Film wyreżyserował Tomás Portela i ma bardzo dobre sceny, ze świetnym montażem i efektami dźwiękowymi. To 98 minut czystej adrenaliny stworzonej z myślą o rozrywce. W rolach głównych: Thiago Martinez, Chiron Menezes, Rafael Lugham.

Netflix: Jak mierzona jest lista 10 najlepszych

każdego wtorku, Netflixa Publikować Cztery listy globalne Z 10 najlepszymi treściami telewizyjnymi i filmowymi: filmy (On mówi po angielsku), telewizja (On mówi po angielsku), filmy (nie mówiący po angielsku) i telewizja (Nie mówiący po angielsku).

Na tych listach uporządkowane są tytuły W zależności od liczby godzin oglądania w tygodniu. To jest to, Łączna liczba godzin obejrzanych przez subskrybentów na całym świecie każdego tytułu – oryginalnego lub licencjonowanego – od poniedziałku do niedzieli poprzedniego tygodnia.

Udostępnij także listy Top 10 z ponad 90 krajów (te same, co 10 najpopularniejszych filmów w serwisie Netflix), które również są uszeregowane według liczby godzin oglądania, ale dokładna liczba nie jest podawana w podziale na poszczególne regiony.

Kontynuowałem czytanie:

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *