4 najlepsze urządzenia z Asystentem Google, które możesz kupić

Faktem jest, że Asystent Google Jest już wszędzie i na dużej liczbie urządzeń. Koncentrując się na urządzeniach, każde urządzenie ma swoje unikalne cechy, które czynią je wyjątkowymi, a każde urządzenie może poprawić Twoje życie na różne sposoby.

Jeśli jednak szukasz teraz osobistego asystenta, który zawsze Ci pomoże, w tym artykule dowiesz się 4 najlepsze urządzenia obsługujące Asystenta Google To jest obecnie dostępne na rynku, więc bez dodawania więcej, przejdźmy do tego.

Ten post zaczynamy od Google Nest Audio, idealnego urządzenia dla tych użytkowników, którzy kochają muzykę. Jest to inteligentny głośnik ze stylową konstrukcją pokrytą tkaniną, a także doskonałym dźwiękiem o dobrej jakości dźwięku Z Media EQ, Ambient IQ, głośnikiem wysokotonowym 19 mm i głośnikiem wysokotonowym 75 mm Ten projekt z pewnością brzmi interesująco i przejrzyście.

Możesz także kontrolować swoje inteligentne urządzenia w domu i Zadawaj pytania w Asystencie Google, co jest całkiem fajne. Obecnie można go kupić za 84,99 euro w Google Store.

Google Nest Wifi Pro to idealne rozwiązanie poprawiające łączność w Twoim domu. Urządzenie jest łatwe w konfiguracji i Zapewnia szybkie i stabilne połączenie Wi-Fi w całym domu.

Dzięki technologii sieci kratowej możesz połączyć wiele punktów dostępowych, aby pokryć duże obszary bez martwych punktów. W rzeczywistości, Jeden Pro może pokryć powierzchnię około 204 metrów kwadratowych. Ponadto Nest Wifi Pro zawiera Asystenta głosowego Google, który pozwala sterować urządzeniami w domu tylko za pomocą głosu. Czy chcesz jedno z tych uprawnień dla swojego domu? Kup za 199,99 €.

Czas porozmawiać o ciekawym czujniku dymu, a jest nim Google Nest Protect. W zasadzie przychodzi Inteligentny czujnik dymu i tlenku węgla informuje Cię przez cały czasprzez telefon komórkowy, jeśli w Twoim domu zostanie wykryty dym lub tlenek węgla.

Jest również w stanie ci powiedzieć Żywotność baterii, stan czujnika, a co najważniejsze, wycisz alarmy z telefonu W przypadku fałszywego alarmu. Detektor obsługuje Asystenta Google i obecnie można go kupić za 125 euro.

Jeśli szukasz łatwego i bezpiecznego sposobu na ochronę domu, dzwonek Google Nest na baterie jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Dzięki długiej żywotności baterii ten dzwonek do drzwi Pozwala otrzymywać powiadomienia, wiedzieć, kto jest u twoich drzwi i komunikować się z nimi I otrzymuj powiadomienia o ludziach i ogólnym ruchu, wszystko w czasie rzeczywistym ze swojego smartfona.

Dzwonek posiada noktowizor, ciągłe nagrywanie, Obsługa Asystenta Google i funkcja dwukierunkowej rozmowyOznacza to, że możesz komunikować się z odwiedzającymi, nawet jeśli nie ma Cię w domu, a wszystko to za 175,99 €.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *