4 rzeczy na temat iPhone’a 15, który mamy już na Androidzie

4 rzeczy na temat iPhone’a 15, który mamy już na Androidzie

Kiedy iPhone patrzy na swojego kolegę przy stole.

iPhone 15 to świetne telefony, mimo że wiele z ich nowych funkcji jest już na Androidzie

On USB Cktóry przez wiele lat był budowany na Androidzie, był jednym z nich Najbardziej nieoczekiwana wiadomość Wewnątrz nowo zaprezentowanego iPhone’a 15. Mocniejsze i wydajniejsze połączenie niż kabel Lightning, który od dekady znajduje się w czołówce smartfonów Apple. Jednak istnieje Kolejne dodatki od Apple do już istniejącego iPhone’a 15 W ekosystemie Google poza nowym USB-C.

4 inne nowe funkcje, które były już obecne na Androidzie

iPhone 15 daje sobie radę Bardzo interesująca aktualizacja pod względem sprzętu i komponentów. USB-C oznacza, że ​​ta generacja telefonów komórkowych Apple nie jest już obecna w dziedzinie łączności przewodowej, ale nie jest jedyna Strona Androida, którą Apple zdecydowało się wdrożyć Na ich telefonach.

Oczywiście, jeśli nadal jest Nie znam nowości dotyczących iPhone’a 15nasi koledzy Miejskie techno Przygotowali dla Ciebie ten film:

Kamera teleskopowa

Po lewej stronie znajduje się niesamowity aparat teleskopowy, który widzieliśmy w iPhonie 15 Pro i Pro Max Pod wrażeniem mieszkańców i nieznajomychNic dziwnego, ponieważ oferuje trochę Imponujące rezultaty fotograficznePozwala to na filmowanie, zarówno komercyjne, jak i kinowe, za pomocą iPhone’a 15, zwłaszcza iPhone’a 15 Aparaty iPhone’a 15 Pro lub iPhone’a 15 Pro Max.

Aparat w iPhonie 15 Pro

Aparaty iPhone’a 15 Pro przybywają z ważnymi ulepszeniami

Struktura tytanu

Nie jest to powszechny materiał do zastosowań w smartfonachAle Android był także pierwszym systemem operacyjnym, w którym zastosowano telefon komórkowy wykonany z tytanu. W tym przypadku był to Essential Phone, telefon komórkowy wydany w 2017 roku, mimo że… Korpus z tytanu i ceramiki, ekran chroniony szkłem Gorilla Glass 5nie odniósł sukcesu ze względu na oprogramowanie, które można było ulepszyć.

Tytan V15 Pro

Titanium pojawia się na iPhonie 15 Pro

Wideo 3D

Wideo 3D zapewnia imponujące rezultatyChoć nie jest to funkcja, o której przeciętny użytkownik dziś myśli wiele, dziesięć lat temu wydawało się, że przyszłe wyświetlacze pójdą w tym kierunku. Wreszcie został w środku Pozycja niszowa dla niektórych odbiorcówAle prawda jest taka W 2013 roku HTC Evo 3D Obsługiwał już filmy 3D.

Aparat w iPhonie 15

Aparat iPhone’a 15 oferuje teraz nawet 2-krotny bezstratny zoom

Przycisk akcji

Nowe zmiany w przycisku akcji dadzą użytkownikom Apple możliwość jego posiadania Przycisk o znacznie większych możliwościach niż klasyczny przycisk wyciszenia Że zawsze tam było. Jednak od ponad pięciu lat tak jest Niezliczone terminale z systemem Android z przyciskiem akcji na Twoim urządzeniu. W rzeczywistości za pomocą przycisku akcji zaoferowano im już ofertę Uzyskaj dostęp do asystenta głosowego Aby przeprowadzić wszelkiego rodzaju procedury.

iPhone’a 15 Pro

Nowy iPhone 15 Pro w kolorze niebieskim

Ekskluzywne funkcje dla iPhone’a

Oczywiście niesprawiedliwym byłoby nie wspomnieć o niektórych unikalnych usługach iOS, np Powiadomienia SOS za pośrednictwem satelityczyli praca Uratował wiele istnień ludzkich Na całym świecie w sytuacjach awaryjnych. Co więcej, jego oprogramowanie zapewnia jedno z najlepszych doświadczeń, jakie może zaoferować każdy smartfon Wydajność wymagająca mniejszej siły całkowitej Dla pełnej wydajności.

Obecna ścieżka smartfonów Zostało zapoczątkowane w przeszłości przez firmę AppleEfekt jest taki, że nadal nimi są Referencje w branży telefonii komórkowejCo narzuciło całkowitą rewolucję na rynku, aby móc konkurować z ogromnym skokiem jakościowym osiągniętym przez Apple. Androidowi udało się zapewnić doskonałe wrażenia użytkownika Jednak po długiej służbie robią to przy użyciu zupełnie innych narzędzi, co oznacza, że ​​oba ekosystemy nadal mają swoje Cechy, które czynią go wyjątkowym.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *