4000 km i brązowe osiągnięcie

4000 km i brązowe osiągnięcie

Fran Lopez To mieszkaniec Valladolid, który do tej pory zajmował wiele miejsc na podium w swojej klasie w quadach, a jego najlepsze miejsce w klasyfikacji generalnej to piąte miejsce w Mistrzostwach Europy i Pucharach Świata.

Z tej okazji zdobył brąz w Mistrzostwach Europy Brigg na średnim dystansie, ale nie był to już tylko medal, ale raczej sposób, w jaki to osiągnął, przejeżdżając 4000 km z Valladolid do Wielkiej Brytanii w teście, który odbył się w ostatnią niedzielę, 29 maja, północno-zachodnia Wielka Brytania.

Zdecydował się pojechać własnym samochodem, bo chcąc mieć jakiś wybór do rywalizacji na głównych pozycjach, musiałby przewieźć swoją łódkę, rower i resztę niezbędnych materiałów, zarówno neoprenu, jak i butów.

Dlatego swoją długą jazdę rozpoczął w czwartek, jadąc samotnie i po całej Francji Przez Eurotunel, aby dotrzeć na angielską wyspęwracając w poniedziałek do miasta Pisuerga.

Na czas podróży Fran „rozbił” swój samochód, aby móc przewieźć swoje rzeczy i odpocząć w razie potrzeby oraz dostać się w jak najlepszych warunkach do Europy. Tak więc z samochodem załadowanym dużą ilością sprzętu sportowego potrzebnego quadowcowi (kajak, wiosło, neopren, buty, kask itp.), małym łóżkiem, lodówką przejechał 2000 km, by dotrzeć w sobotę w południe do bryg.

Tam po południu miał czas na zapoznanie się ze szlakiem kajakowym i rowerowymWizualizuj segment pływania i biegania i odpocznij na wielkiej randce w niedzielę.

Pomimo obecności wielu sponsorów i współpracowników, ponieważ wyjazd ten odbywa się w jak najbardziej ekonomiczny sposób, udało mi się sfinansować tylko część wydatków na te zawody. W przyszłym tygodniu w Hanowerze odbędą się kolejne Mistrzostwa Świata z biegami dystansowymi Europy, które podobnie jak pozostałe imprezy międzynarodowe w Czechach, na Węgrzech, w Niemczech czy w Polsce będą zmagać się z brakiem sponsora z potencjałem. na zawody quadów.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *