45% nie ćwiczy

ADla 45% Europejczyków Nie ćwiczy. być Na kanapie niż chodzenie na siłownię, wynika z danych opublikowanych przez Komisję Europejską. Eksperci twierdzą, że pojawia się to na dłuższą metę. Ernest Krawiectrener personalny, wskazuje ćwiczenie gdy Korzyści fizyczne i emocjonalneo ile dodajesz jedzenie i wygodę.

Mimo to zawsze są wady, takie jak Brak czasu (41%), główna wymówka według europejskiego sondażu. Albo drugie miejsce na liście: brak zainteresowania: Co czwarty respondent stwierdził, że nie interesuje się sportem w swoim życiu. Mimo to zawsze znajdzie się ktoś, kto stawia pierwszy krok i idzie na siłownię po profesjonalną pomoc. Saster zaznacza, że ​​jego klienci najpierw przyjeżdżają z dużą motywacją, a potem ją tracą. Z tego powodu w ośrodku, w którym pracują, pomagają im dotrzymać kroku, aby korzyści były dostrzegane.

Są więc obywatele, którzy już wprowadzili sport do swojej codziennej rutyny. Jeden z respondentów na ulicy powiedział: „Wspinaczka to sport dwa dni w tygodniu”. Inny dodaje: „Zazwyczaj chodzę na siłownię trzy lub cztery razy w tygodniu”. ale ile Powinniśmy ćwiczyć Być zdrowym i sprawnym? To zależy od naszej grupy wiekowej i kondycji fizycznej. Jesus Gallego, trener personalny, mówi o godzinie cztery dni w tygodniu, a także o wprowadzeniu zmodyfikowanego planu żywieniowego.

Nasz kraj znajduje się Poniżej średniej europejskiej: 47% twierdzi, że nie ćwiczy. Jego następcami zostały Polska, Grecja i Portugalia. Oczywiście w Hiszpanii najczęściej odwiedzają siłownie młodzi ludzie w wieku od 30 do 40 lat, co jest miejscem równie znienawidzonym i wzbudzającym strach.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.