49 sekund wyciekającego fragmentu rozgrywki przedstawia głównych bohaterów, grafikę i bardzo przyciągającą wzrok funkcję dla graczy

49 sekund wyciekającego fragmentu rozgrywki przedstawia głównych bohaterów, grafikę i bardzo przyciągającą wzrok funkcję dla graczy

Najbardziej oczekiwana gra od lat Wielka kradzież samochodu 6, gra RPG od Rockstar Games. Oczekuje się, że następna gra z tej serii zostanie wydana między kwietniem 2024 r. a marcem 2025 r.… Jednak Wyciek pokazujący 49 sekund rozgrywki wywołał już dyskusję.

Według ostatnich raportów finansowych Take-Two… GTA6 Ma to nastąpić w okresie od kwietnia 2024 r. do marca 2025 r. W rzeczywistości jest prawdopodobne, że Gra jest w naszych rękach na sezon świąteczny 2024Może we wrześniu lub październiku.

Obecnie oficjalnych informacji na temat GTA 6 jest bardzo mało, jednak we wrześniu 2022 roku wyciekła duża ilość informacji, ku wielkiemu przerażeniu Rockstara.

49-sekundowy klip pokazuje płynne przejście między postaciami

W nominacji widać Dwóch głównych bohaterów JTAOraz Jasona i Łucji. Podejrzana jest aktorka Alexandra Echavarry (znana z udziału w serialu policyjnym). FBI) posłużyłby za wzór charakteru Łucji. Z drugiej strony Brian Zampella (który gra Mike’a V bitwa wściekłości) Podobno jest aktorem głosowym Jasona.

O czym dużo się mówi w S Chodzi o tę cechę GTA6 Co przeciekacz podkreśla w klipie: Niesamowita zmiana między dwójką bohaterów.

„Jeden z moich ulubionych przecieków. Można zobaczyć nową metamorfozę postaci, szczegóły twarzy Jasona i Lucii oraz grafikę zewnętrzną. Ostateczna gra będzie szalona!”

W jednej chwili sterujesz Lucą, w następnej gracz wychodzi z Jasonem, a następnie po efekcie dźwiękowym „zmiany” wraca do hotelu jako Luca. W prawym dolnym rogu ekranu Pojawi się joystick z opcją „Przełącz na Luca”.co widać dwukrotnie tuż przed zmianą.

Leaker również na to zwraca uwagę Grafika jednak naprawdę robi wrażenie GTA6 Jest jeszcze w fazie alfa:

„Ten klip jest szalony. Teraz możesz podnosić broń z realistyczną animacją i ekwipunkiem. Bardzo podobny do rdr2”

Chociaż ten klip został już niestety usunięty przez samą Rockstar, zostawiamy wam film, który wyjaśnia wiele z tego, o czym wspomina konto. Sale z różnymi zmianami i filtrami zniekształceń, aby uniknąć problemów Prawa autorskie.

To coś więcej niż tylko przecieki. Chcielibyśmy sprawdzić na naszych mediach i konsolach, czy gra rzeczywiście spełnia wszystkie pokładane w niej oczekiwania. Jak wszyscy wiemy, Seria JTA Jest to jedna z odnoszących największe sukcesy franczyz gier na świecie. GTA 5 Gry MMO zrewolucjonizowały gry online na konsolach w 2013 roku, a miliony graczy z niecierpliwością czekają na ich następcę.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *