5 najlepszych generatorów głosu AI na rok 2022

Dla wielu firm na całym świecie, Bardzo ważne jest, aby móc wyłączyć dźwiękialbo w celu promowania produktu, albo przekazywania wiadomości ogółowi społeczeństwa.

Będąc czymś, co naprawdę robi różnicę, dzisiaj naturalne jest zwrócenie się od nich do generatorów dźwięku sztucznej inteligencji Istnieją opcje doskonałej jakości i mogą być znacznie tańsze W porównaniu do wyznaczania aktorów głosowych.

Jednak z zastrzeżeniem pewnych kryteriów, takich jak Udogodnienia zarządzania, dostosowywanie, dźwięki, narzędzia i inne kwestieDzisiaj pokażemy Wam 5 najlepszych generatorów głosu AI na rok 2022, więc przejrzyjmy to.

Tę listę zaczynamy od Murf, platformy specjalizującej się w technologii syntezy mowy. Jest to jedno z najstarszych programów w tej kategorii, więc bez wątpienia jest to świetna opcja do rozważenia. Oferuje Dość wszechstronne studio audio AI Jest również łatwy w użyciu, więc możesz nawet nie czytać jego instrukcji użytkowania lub informacji.

Już podkreślając, co oferuje, komentujemy, że Murf ma ponad 100 głosów AI w 15 różnych językach z różnymi akcentami i tonami, Ponadto mogą to być mężczyźni, kobiety i/lub dzieci. Ma 3 różne plany miesięczne: Basic (13 USD), Professional (26 USD) i Business (167 USD).

Play.ht

Porównaj z Murf, Play.ht Jest to platforma nieco trudniejsza w obsłudze i zrozumieniu na pierwszy rzut okaChociaż jest to coś, co można szybko rozwiązać dzięki szczegółowemu samouczkowi wideo dostępnemu dla wszystkich początkujących.

Ma obszerną listę Ponad 570 głosów wspieranych przez sztuczną inteligencję w ponad 60 językach z maksymalnie 5 stylami głosu do wyboru, który zapewnia użytkownikom szeroki zakres mobilności i możliwości. Jeśli chodzi o plany i ceny, zauważamy, że ma 3 plany indywidualne i 2 plany korporacyjne, a plany te wahają się od 14,25 do 148,5 USD miesięcznie.

instalacja

Synthesys jest prawdopodobnie jedną z najbardziej kompletnych platform na tej liście, z Wysokiej jakości generator audio i wideo AI Co okazuje się idealnym wyborem dla każdego, kto stale potrzebuje nowych treści.

Ma w sumie 30 głosów ludzkich i 254 głosów sztucznych może służyć różnym celom, takich jak opowiadanie historii, reklamy, audiobooki itp. W przypadku subskrypcji miesięcznych są w sumie 3: synteza badań na ludziach (wideo) za 39 USD, synteza audio za 29 USD i wreszcie połączenie dwóch planów za 59 USD.

Lovo.ai

To kolejny ciekawy i wysokiej jakości generator dźwięku, który okazuje się bardzo wygodny, Łatwy w użyciu i ogólnie całkowicie kompletny. Ile głosów ma? Obecnie istnieje ponad 180 skórek AI w 33 różnych językach, z regulowanymi szczegółami, takimi jak płeć, wiek, akcent lub ton.

Można powiedzieć, że jedynym negatywnym punktem na pierwszy rzut oka dla Lovo jest to, że Brak wbudowanego edytora wideo, ale poza tym nic innego nie byłoby złe. Jeśli chodzi o ceny, istnieją dwa główne typy (osobiste i samodzielne), które wynoszą odpowiednio 17,49 USD i 49,99 USD miesięcznie.

Synthesia jako generator wideo i audio

Wreszcie mamy Synthesia, witrynę, która chociaż faktycznie była twórcą wideo AI, jest bardzo interesująca, ponieważ Potrafi tworzyć filmy, w których prezenter sztucznie powtarza wskazany tekstjakby naprawdę mówił.

Wygląd wideo Okazało się, że jest to najczystsze i najbardziej profesjonalne, jakie mogliśmy dziś znaleźćOprócz tego, że jest naprawdę łatwy w użyciu, możesz wybrać tę alternatywę, która ma osobisty plan za 30 USD miesięcznie, a także inny plan dla firm, które już oferują niestandardowe ceny.

I nie możesz zapomnieć o sławnych podrobionyOczywiście rozmawialiśmy o tym kilka miesięcy temu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *