6 nowych horrorów do obejrzenia w serwisie Netflix • ENTER.CO

Już tylko kilka dni dzieli nas od najbardziej oczekiwanej przez wielu nocy: Halloween, znanego w Kolumbii jako Noc Czarownic. Faktem jest, że najbardziej charakterystycznym 31 października jest horror: kostiumy potworów, słodycze z wilkołakami, dekoracja z pajęczynami itp.

Jeśli jesteś kimś, kto woli spędzać noc oglądając horrory, mamy dla Ciebie najlepsze rekomendacje. Ta lista pojawiła się po znalezieniu tych samych filmów z każdego roku w Internecie. W ENTER.CO starannie wybieramy nowe filmy, które obiecują, że sprawią, że będziesz krzyczeć ze strachu.

starszyzna

Jeśli pracujesz w domu opieki lub domu opieki, możesz nie chcieć oglądać tego filmu. Reżyser Andy Fischer opowiada smutną historię zapomnianych starych ludzi i zmienia ich grupę w rodzaj brutalnego i okrutnego zombie. Film opowiada historię kobiety podróżującej do rodzinnego miasta z dwójką dzieci, które musi chronić przed brutalną masakrą.

klątwa

Wszyscy uważamy, że dzieci i horrory nie powinny się spotykać, prawda? Ten oparty na prawdziwej historii film opowiada o życiu przeklętej Azjatki. Po „złamaniu” religijnego tabu, Lee Ronan został przeklęty podczas ciąży. Teraz musi udać się do miejsca, w którym powstała klątwa, aby uratować córkę.

Może Cię zainteresować: 1899, nowa seria twórców Dark, ma już zwiastun

otchłań piekła

Akcja filmu rozgrywa się w 1987 roku w Polsce, gdzie Marek, młody policjant, zostaje wysłany do odległego klasztoru. Tam musi zbadać tajemnicze zniknięcie niektórych udręczonych więźniów. W trakcie śledztwa odkrywa tajemniczą tajemnicę duchownych.

krwistoczerwone niebo

Nigdy nie ma dość filmów o wampirach. Opracowany w Niemczech horror pokazuje nam życie kobiety dotkniętej „tajemniczą chorobą”. Kobieta jest zmuszona do działania, gdy grupa terrorystów próbuje w nocy uprowadzić transatlantycki lot. Jeśli jednak chciał chronić syna, musiał pokazać swoją ciemniejszą stronę: wygląd i cechy wampira.

Zaszczyt

Finn, nastolatek z wyższych sfer, nawiedzają traumatyczne przeżycia z dzieciństwa. Pomimo nalegań jego rodziny, że wszystko to jest częścią psychotycznego załamania spowodowanego tragicznym wypadkiem z udziałem jego siostry, Finn jest coraz bardziej przekonany, że ten świat nie jest już tylko w jego głowie. Następnie ona i jej najlepsza przyjaciółka próbują znaleźć pochodzenie swojej przeszłości i rodziny.

pustynia

Po wysłaniu dziewięciu doświadczonych żołnierzy do bazy wojskowej znajdującej się na pustkowiach w Kolumbii wszystko zaczyna się ściemniać. Po przybyciu do bazy znajdują powściągliwą i cichą kobietę, która stopniowo bawi się umysłami żołnierzy. W końcu tracą rozum i są gotowi zrobić wszystko, aby przeżyć.

Kino: Netflix

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *