6 zmian już wkrótce w WhatsApp Web

6 zmian już wkrótce w WhatsApp Web

Poznasz Lista zmian nadchodzących w WhatsApp Web W formie wiadomości, usługa sieciowa WhatsApp, która zapewnia większą wygodę, jeśli chodzi o czatowanie z naszymi kontaktami, ponieważ jedną z głównych zalet jest to, że można z niej korzystać na komputerze.

Kiedy powiemy, że wiadomość nadchodzi i nie powinno to zająć więcej niż dwa tygodnie lub co najmniej miesiąc Powinien być dostępny już w pierwszym kwartale 2022 r., zwłaszcza że wiele z tych zmian jest w wersji beta.

To znaczy że Jego premiera jest prawie nieuchronnaChociaż nie dzieje się tak we wszystkich przypadkach, jest to poprzedni krok przed oficjalnym dotarciem do stabilnej wersji WhatsApp, która jest dostępna dla wszystkich użytkowników w sklepie Google Play lub w App Store.

Chociaż wiadomość, którą zamierzamy ujawnić, jest tą, która wkrótce pojawi się na WhatsApp Desktop, czyli komputerowej wersji WhatsApp, prawda jest taka Sieć WhatsApp Tryb pulpitu jest współdzielony przez zdecydowaną większość, więc jeśli przejdziesz do tego trybu, prędzej czy później będziesz również dostępny w WhatsApp Web.

sklep z naklejkami

teraz sklep z naklejkami Można z niego korzystać tylko w aplikacji mobilnej WhatsApp, a jedną z głównych zmian w WhatsApp Web, którą wkrótce zobaczymy, jest możliwość sprawdzenia tego sklep z naklejkami Również stamtąd, jak zrobimy przez telefon komórkowy.

Wszystkie naklejki, które możesz zobaczyć na telefonie komórkowym, pojawią się z jednym ważnym wyjątkiem, nie będziesz mieć możliwości pobrania nowych naklejek, ale wybierzesz tę, którą chcesz wysłać w rozmowie z dowolnym ze swoich kontaktów. Jest teraz dostępny w wersji beta WhatsApp Web.

Powiadomienia zwrotne do wiadomości

ten Reakcje na wiadomości na WhatsApp Wkrótce stanie się to rzeczywistością dla aplikacji mobilnej i będzie sposobem na sprawdzenie, czy ktoś przeczytał wysłaną przez nas wiadomość, nawet jeśli ta osoba dezaktywowała podwójny niebieski znacznik, ponieważ luz oznacza, że ​​go widziała.

Będą działać w ten sam sposób, w jaki mogą być teraz używane na Instagramie i co nowego to Możliwość otrzymywania powiadomień poprzez powiadomienie zwrotne na nasze wiadomości Pojawi się również w WhatsApp Web, ponieważ wkrótce będzie dostępny w WhatsApp Desktop, chociaż te reakcje na wiadomości można już wykorzystać w WhatsApp Web za pomocą sztuczki.

Konwertuj zdjęcie na plakat

Możliwość Konwertuj zdjęcie z naszego komputera na plakat Może to wkrótce stać się rzeczywistością w WhatsApp Web, chociaż funkcjonalność ta była już widoczna w wersji zapoznawczej WhatsApp Desktop, ale pojawi się również w trybie stacjonarnym.

Funkcjonalność zasadniczo składa się z nowej opcji, którą użytkownik zobaczy podczas próby wysłania zdjęcia do kontaktu, pojawi się przycisk o nazwie „Utwórz naklejkę” lub podobny, aby szybko przekonwertować obraz bezpośrednio na naklejkę.

większe naklejki

Kolejną nowością, którą wydaje się, że widzimy w 2022 roku w WhatsApp Web, jest rozmiar naklejek, ponieważ w wersjach beta WhatsApp Web i Desktop użytkownicy komputerów stacjonarnych mogli zauważyć, jak teraz Naklejki są większe niż wcześniejTo dobra wiadomość dla tych, którzy wyglądają młodo.

Jednak fakt, że mogą być większe oznacza, że ​​zajmują teraz więcej miejsca w rozmowie, więc mogą pojawiać się zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie. W każdym razie konieczne będzie sprawdzenie, czy w końcu zaimplementują tę nową funkcjonalność w etykietach.

Wsparcie techniczne na żywo

Coś, co działa od miesięcy, łączy się Oficjalny serwis techniczny WhatsApp W samej aplikacji mobilnej coś, co można rozszerzyć o WhatsApp Web, co będzie szybszym i wygodniejszym sposobem Połącz się z WhatsApp.

To będzie jak kolejny czat, który przeprowadzimy z naszymi kontaktami, z tą zaletą, że technik może pomóc w rozwiązaniu problemów z WhatsApp, rozwiązać wszelkie pytania itp. Ponadto, podobnie jak w przypadku pozostałych czatów, będziesz miał tę zaletę, że możesz je przypinać, blokować itp.

Nieograniczone usuwanie wiadomości

Chociaż to jest praca Pojawia się w wersji beta WhatsApp na Androida Wkrótce może trafić do mobilnej wersji aplikacji, a na pewno w 2022 r. wskoczy do WhatsApp Web, i tak się stało z prawie wszystkimi wiadomościami o aplikacji.

Oznacza to, że gdy nowy produkt pojawi się w WhatsApp na iOS i Androida, dostanie się do WhatsApp Web zajmuje trochę czasu, co może być kolejnym przypadkiem. Praca jest tym, co pozwoli Usuń wysłane wiadomości bez ograniczeń czasowych, czego jeszcze nie można zrobić, ponieważ po chwili wiadomość jest usuwana z telefonu komórkowego, ale pozostaje w odbiorcy.

Czas przybycia wszystkich z nich Co nowego w WhatsApp Web To tajemnica, pewne wydaje się, że zobaczymy je gdzieś w 2022 roku, na pewno część z nich pojawi się w pierwszych miesiącach, a reszta później, i oczywiście będziemy kontynuować poznawanie nowych funkcji w ciągu najbliższych kilku miesięcy .

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *