7 aktualizacji nadchodzących w 2022

do Sieć WhatsAppi 2022 będzie ważnym rokiem, w którym pojawią się różne wiadomości Które przedstawimy Wam dalej, niektóre z nich już znamy dzięki wersjom beta, które zostały przetestowane przez niektórych programistów, ale nie są dostępne dla żadnego użytkownika.

Koniec 2021 jest coraz bliżej Nadejście 2022 roku przyniesie wieści dla WhatsApp Web, ale także nowe funkcje dla WhatsApp, chociaż zwykle pojawiają się najpierw w WhatsApp, a następnie w WhatsApp Web.

To tylko kwestia czasu, zanim wszystkie te wiadomości się pojawią, mogą być oficjalne na początku 2022 roku, w połowie lub pod koniec roku, rzadko zdarza się, że reklamowana funkcja dociera długo lub nie dociera bezpośrednio, chociaż jest taki przypadek.

Przejrzymy wszystkie te wiadomości, które na pewno zobaczymy w 2022 r. Sieć WhatsApp, ten Wersja internetowa WhatsApp Umożliwia czatowanie z komputera bez korzystania z telefonu komórkowego dzięki trybowi WhatsApp na wiele urządzeń.

Nieograniczone usuwanie wiadomości

Przez pewien czas WhatsApp umożliwiał usuwanie wysłanych wiadomości, chociaż oferuje limit czasu 68 minut, w którym uwzględniane są również zdjęcia, filmy itp. Nowością, która wkrótce pojawi się w WhatsApp, jest możliwość Nieograniczone usuwanie wiadomości .

Jest to opcja oczekiwana przez wielu, ale najpierw pojawi się w WhatsApp, a na pewno później w 2022 roku w WhatsApp Web, ponieważ prawie zawsze dzieje się to, gdy pojawia się coś nowego, więc możesz usuwać wiadomości z miesiąca, roku lub starsze.

Wybierz, kto widzi Twoje ostatnie połączenie

Wkrótce, na pewno w 2022 roku, Możesz wybrać, kto może zobaczyć Twoje ostatnie połączenie. Jak dotąd nie można odróżnić, kto może zobaczyć te dane, a kto nie, ale nie można wybrać nikogo, wszystkich swoich kontaktów lub po prostu dodać kolejną opcję w pobliżu.

Ta nowość nie jest nowa dla użytkowników mod WhatsApp, ale oficjalny jeszcze go nie ma, a kiedy zostanie zaimplementowany, pozwoli to, że z listy kontaktów możesz wybrać, kto z nich będzie mógł zobaczyć twoje ostatnie połączenie, a kogo nie chcesz przejrzeć Opcja „Moje kontakty, z wyjątkiem…”.

sklep z naklejkami

Widzieliśmy już na początku miesiąca, że WhatsApp Web przygotowuje się do odbioru pliku sklep z naklejkami , nowość, która jest już obecna w aplikacjach mobilnych WhatsApp. Ta opcja pozwoli zobaczyć nasze naklejki i wybrać, które wysłać w rozmowie.

Nie pobieraj żadnego z nich, po prostu sprawdź te, które już mamy i wyślij je na czacie. Praca jest dostępna przez WhatsApp Web BetaCo oznacza, że ​​w 2022 roku dotrze do wszystkich użytkowników, więc nie będą musieli sięgać do aplikacji, aby zobaczyć plakaty.

Rolki na Instagramie w sieci WhatsApp

Integracja pewnych funkcji jednej aplikacji z drugą to fakt, że Meta zajmuje się od dłuższego czasu, na przykład historie z Instagrama można również zobaczyć w relacjach na Facebooku, a następną rzeczą będzie integracja Kołowrotki na Instagramie na WhatsApp.

Na początku będziesz mógł zobaczyć Rolki na Instagramie na telefonie komórkowym WhatsApp za pośrednictwem nowej sekcji, ale najbardziej pewne jest to, że prędzej czy później ta możliwość trafi do WhatsApp Web, jeśli nie upływ czasu będzie pomyślny wśród użytkowników.

Konwertuj zdjęcie na plakat

Chociaż to była nowość Zmień zdjęcie komputerowe w plakat Będzie dostępny dla WhatsApp Desktop w 2022 roku, najprawdopodobniej prędzej czy później trafi również do WhatsApp Web, na pewno na początku nowego roku, który już się zbliża.

Będzie to nowy przycisk w WhatsApp Web, który zapewni możliwość szybkiej konwersji dowolnego obrazu na twoim komputerze w naklejkę, bez użycia narzędzi innych firm, a sama usługa wygodnie wykona to zadanie.

6 zmian już wkrótce w WhatsApp Web

większe naklejki

Mam nadzieję, że taka możliwość Zobacz większe naklejki Bądź realistą w WhatsApp Web w 2022 r. i sensowne jest, aby mieli większy wolumen w wersji internetowej, ponieważ używamy do czatu komputera, który jest znacznie większym urządzeniem niż telefon komórkowy.

Zmiana będzie polegała na tym, że naklejki będą nieco większe i przez to zajmą więcej miejsca w rozmowie, co może być zaletą w przypadku WhatsApp Web, a nie w aplikacji mobilnej, która może być niewygodna.

Informacje zwrotne do wiadomości i powiadomień

ten Opinie na temat wiadomości WhatsAppI, jak to już jest możliwe na Instagramie, najprawdopodobniej stanie się to rzeczywistością dla WhatsApp Web w 2022 roku. Będzie to nowy sposób wyrażania naszych uczuć dotyczących konkretnej wiadomości lub po prostu poinformowania ich, że ją przeczytaliśmy. Informacje zwrotne można aktywować nieoficjalnie dla WhatsApp Web.

Będzie działać w następujący sposób, ktoś wyśle ​​Ci wiadomość i możesz odpowiedzieć na tę wiadomość za pomocą bardzo konkretnych ikon po kliknięciu tej wiadomości, bez konieczności wpisywania odpowiedzi lub wybierania emoji z galerii emoji. Ponadto, gdy wyślesz wiadomość i ktoś wejdzie z nią w interakcję, zobaczysz również powiadomienie.

Otóż ​​to Wiadomości internetowe WhatsApp, które zobaczymy w 2022 r.Chodzi o to, że nie są znane żadne daty pojawienia się wszystkich tych funkcji, ale wydaje się pewne, że prędzej czy później będziemy je udostępniać w serwisie WhatsApp, aby dalej ulepszać.

Czy można korzystać z WhatsApp Web bez skanowania kodu QR?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.