85 Płatnych aplikacji i gier na Androida za darmo w Google Play dzisiaj, 3 kwietnia

Niedziela, niektórzy jej nienawidzą, ale jest to błogosławiona niedziela, ponieważ nadal jest świętem dla tych, którzy mogą się nią cieszyć. Jest też wiosna i mamy wszystko, 87 premier VOD do obejrzenia w ten weekend A do 85 aplikacji, które możesz pobrać bezpłatnie dzisiaj, w sobotę, 2 kwietnia, z Google Play na telefony i tablety z Androidem.

Darmowe aplikacje i gry dzisiaj, 3 kwietnia

Darmowe gry i aplikacje obejmują gry różnych gatunków — platformówki, rzeczywistość wirtualną, puzzle, strzelanki — oraz retusz zdjęć, arytmetykę, narzędzia, medytację, naukę języków i gry akcji, platformy i horrory, w tym grę o Slendermanie, tytule opartym na popularna postać urodzona na forum Something Awful istnieje od ponad dekady i została przekształcona przez magię sieciową w pierwszy wielki mit i miejską legendę Internetu

Następnie przekazujemy listę z linkami i ceną, którą zwykle zawiera aplikacja – lista skompilowana przez Różne strony, takie jak Notengosuelto. Niektórzy mówią, ile dni będą bezpłatne, inni nie, ale instalacja jest bezpłatna – chociaż możliwe jest również, że jeśli aplikacja przestanie płacić, to dlatego, że wczoraj była jeszcze bezpłatna.

Możesz zobaczyć, że w Google Store jest dziś więcej darmowych aplikacji, powodem, dla którego umieszczamy tę kwotę, jest przestrzeganie standardu. W tym przypadku uwzględniono tylko te, które z grubsza przekroczyły ocenę 3,5 na 5 gwiazdek:

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *