87 pierwszych programów, które możesz obejrzeć w ten weekend w serwisach Netflix, Disney+, Movistar+ i HBO Max

W weekendy są ciche, z wieloma premierami do zapisania się i obejrzenia. Potem są weekendy, jak pierwszy wiosny i kwietnia, w których jest tyle premier, że nie sposób zobaczyć wszystkiego. Bo tak naprawdę od 1 do 3 kwietnia odbywa się aż 87 premier pomiędzy różnymi platformami VOD w Hiszpanii, z czego 18 od Netflixa i ponad 50 od Filmina.

Mamy to na Netflixie bańkaKomedia Judda Apatowa o nowej normie i zasadach filmowania w czasach wirusa Corona, z grupą aktorów tworzących film akcji, który nie może wyjść, ale wszystko musi być kręcone w studiu i w Broom. A Apollo 10 i pół: Alien Childhood, film Richarda Linklatera (przed… trylogią) powraca na pole animacji rotoskopowej – rysując na już nakręconym – z filmem science fiction w stylu lat 80., w którym chłopiec ma szansę pracować NASA.

Najbardziej pamiętna premiera Netflixa to Witamy w Edenie: Serial z pięknymi ludźmi w sztabie prowadzonym przez Amaię Salamankę, z fabułą, która wydaje się być najgorszym koszmarem na Instagramie, pięciu przystojnych i atrakcyjnych influencerów wybiera się na wielką ekskluzywną imprezę organizowaną przez markę napojową zorganizowaną na tajemniczej wyspie. To, czego tam doświadczą, zmieni ich życie i sprawi, że zobaczą, że niebo nie jest piękne i atrakcyjne, jeśli mogą odejść.

Na HBO Max nikt inny niż jeden z Czarodziejski światepicka sól Harry Potter: Fantastyczne zwierzęta: historia naturalna, Film dokumentalny prezentowany przez Stephena Fry’a, skarbu narodowego, który zagłębia się w świat zamieszkanych zwierząt w eposach, aby odkryć inspirację dla opowieści mitycznych stworzeń.

Z Europy czerpiemy emocje pierwszego dnia rozpuszczalnośćdramat polityczny detektyw Oraz dwa bardzo zróżnicowane programy: Rewizja, osobista i rzemieślnicza podróż przez Czechy w celu odkrycia gastronomii i piękna; A jeden prawdziwy piosenkarz, Rumuński pokaz talentów, który zaczyna się tam, gdzie kończą się inne.

Czwarty sezon nadprzyrodzonej komedii Idiota Kiwi Wellington Paranormal, Część dowcipnego serialu Co robimy w cieniu, który opowiada o głupiej, wysokiej jakości komedii Taiki Waititi, która opowiada o Minogue i O’Leary, dwóch funkcjonariuszach policji, którzy zajmują się badaniem wszelkiego rodzaju zjawisk paranormalnych mających miejsce w Wellington, stolicy Nowej Zelandii. z duchami lub wampirami Nosferatu lub ohydnymi owadami zwanymi „twarzą sera”.

El Internado Reboot: Cumbres Mayores powraca w Amazon Prime Video. w Drugi sezon nowego treninguśmierć pewnej postaci pod koniec pierwszego bohatera oburzyła reżysera, który teraz wymusza surowszą dyscyplinę niż ci już w centrum. Co więcej, po śmierci Rity nikt nie podejrzewa, że ​​za zbrodnie odpowiada seryjny morderca, rzekomy zabójca z Raven’s Nest. Jednak Amaia, Paul, Paz, Eric i Julio nie będą siedzieć bezczynnie, zwłaszcza teraz, gdy wierzą, że dzięki Adèle mogą znaleźć Manuela żywego. Czy przybędą na czas, by go uratować? Kto stoi za laboratorium prowadzącym badania z ludźmi? A co najważniejsze, jaki jest sens tych wszystkich eksperymentów?

A wilk taki jak ja: Nowy serial dramatyczny, ale z odrobiną fantazji, z Islą Fisher i Joshem Gadem w rolach głównych. Gary mieszka z córką Emmą na przedmieściach Adelajdy w Australii Południowej. Oboje dochodzą do siebie po stracie matki Emmy i starają się nawiązać ze sobą kontakt. Pewnego ranka samochód Gary’ego i Emmy zderzył się z jeepem, który wjechał na czerwonym świetle. Emma ma atak paniki i zostaje zwolniona przez Mary, właścicielkę jeepa, ku zdumieniu Garay, jest w stanie uspokoić Emmę.

na Disney + Sen Nate’aTekst: 13-letni Nate Foster marzy o Broadwayu, ale jest mały problem: nie może nawet dostać roli w szkolnej sztuce. Ale kiedy jego rodzice opuszczają miasto, Nate i jego najlepsza przyjaciółka Libby wykorzystują okazję i uciekają do Wielkiego Jabłka, aby udowodnić, że wszyscy się mylą. Przypadkowe spotkanie z Heidi, dawno zaginioną ciotką Nate’a, wywraca ich podróż do góry nogami i razem dowiadują się, że największe życiowe przygody są tak wielkie, jak Twoje marzenia. A pióra Film z 2000 roku, w którym Geoffrey Rush (Piraci z Karaibów, Shine) pogrążył markiza de Sade w szał.

A w dwóch filmach Uniwersalne Specjalne: Filmin debiutuje 50 tytułami pomiędzy klasyką, filmami kultowymi i nowoczesnymi klasykami studia Universal.

Seria Netflix kwiecień 2022

1 kwietnia

Witamy w Edenie

Wymagany

Ostatni autobus

Piotr łuskowaty

Beyblade Burst Surge

Komelon Zaśpiewajmy! Sezon 5

Abby Hatcher sezon drugi

Filmy Netflix kwiecień 2022

1 kwietnia

Apollo 10: obce dzieciństwo

bańka

Millennium: Co cię nie zabije, to cię wzmocni

Bitwa: darmowa

Zawsze w najlepszym czasie

Credo II

Tygrys i Królik: Ascendent

Tygrys i Królik: Początek

Filmy dokumentalne i fakty Netflix na kwiecień 2022 r.

1 kwietnia

Celebrity V: Za kulisami

„The Home Edit: wszystko na swoim miejscu”

Seria HBO MAX w kwietniu 2022 r.

1 kwietnia

Wellington Paranormal. sezon 4

zadrapanie. Nowa seria

Po odnalezieniu ciała młodej kobiety w lodowatych wodach Odry w Polsce świeżo owdowiała detektyw Katarzyna Zawiga (Katarzyna Waida) prowadzi śledztwo w celu wyśledzenia zabójcy. Kiedy staje się jasne, że ofiara urodziła na krótko przed śmiercią, kącik młodego oficera, który nigdy się nie poddaje, udaje się na poszukiwanie zaginionego noworodka. Wciąż wstrząśnięta podejrzeniem samobójstwa męża, Zawya dokłada wszelkich starań, aby rozwiązać sprawę.

wydawca. Nowa seria

W 1985 roku na komunistycznych Węgrzech mistrz szachowy Jerry (Girgili Faraday) jest chętny do rozpoczęcia drugiego roku studiów w Budapeszcie, nawet jeśli oznacza to pozostawienie swojego chorego młodszego brata i resztę rodziny. Ale Jerry ma sekret. Jego plany spotkania się z dziewczynami i jego partią legły w gruzach, gdy węgierska służba bezpieczeństwa szantażuje Jerry’ego do szpiegowania charyzmatycznego kolegi Zsolta Szávy (Márton Patkós), coraz bardziej prodemokratycznego przywódcy.

Rewizja. Nowy program

Ten nowy program to eksploracja kulinarnych doznań i piękna Czech, a także historia ojca i nastoletniej córki w podróży, aby lepiej się poznać. Serial składa się z ośmiu odcinków, w których występują znakomita gwiazda Łukasz Hejlik i jego córka Clara.

Jeden prawdziwy piosenkarz. Nowy program

W tym nowym pokazie talentów spośród setek kandydatów wybieranych jest 14 młodych artystów. Imponując jury składające się z Alexa Cotoi, Aliny Eremii, Șerbana Cazana i Bruji, wchodzą do domu „One True Singer” i rywalizują o nagrodę w wysokości 100 000 euro. Oprócz nagrody pieniężnej w wysokości 50 000 euro zwycięzca otrzymuje również kontrakt nagraniowy z wytwórnią Global Records o wartości 50 000 euro.

Wieże Mallory’ego. Nowa seria

Oparta na serii powieści uznanej pisarki Enid Blyton, opowiada historię Daryla Riversa i jego grupy przyjaciół, z których wszyscy są uczniami Pennenden Boarding School, które w czasie wojny musiało zostać przeniesione w pobliże Corniche.

MOVISTAR + FILMY KWIECIEŃ 2022

piątek 1

Koktajl proszkowy (wybuchowy koktajl)

Pierwsza oferta firmy M+ (zamówienie 30). Thriller akcji (dużo akcji) z trzema pokoleniami muzułmańskich kobiet… które nie zastanawiają się dwa razy przed chwyceniem za broń i połączeniem sił w walce z potężnym gangiem przestępczym. Lena Headey (Game of Thrones, Dredd), Carla Gugino (Snake Eyes, Sin City, Michelle Yeoh (Tiger and the Dragon, Shang Chi), Angela Bassett (Stranger Days, Black Panther) i Karen Gillan (Jumanji, Guardians of the Galaxy) ) udostępniaj niesamowite sceny, klipy i nagrania w czysto nowoczesnym artyście.

sobota 2

córka

Pierwsza oferta firmy M+ (zamówienie 30). W tym pełnym napięcia thrillerze z Javierem Gutiérrezem, Patricią López Arnaiz i debiutantką Irene Virgüez reżyser Manuel Martin Cuenca po raz kolejny pokazuje moralną nędzę, która może maskować najbardziej niewinne ludzkie aspiracje. Tym razem pragnieniem, które zapoczątkowało akcję, jest chęć zostania rodzicami Javiera Gutiérreza (Javier) i Patricii López Arnaiz (Adela).

niedziela 3

Wartości

Pierwsza oferta firmy M+ (zamówienie 30). Jak długo trwa życie człowieka? Kto ustala cenę? Michael Keaton, Stanley Tucci i Amy Ryan szukają odpowiedzi w tym odkupieńczym dramacie z 11 września, opartym na prawdziwej historii Kennetha Feinberga, prawnika wybranego przez administrację George’a W. Busha do przejęcia funduszu kompensacyjnego.

Amazon Prime Video Series i filmy dokumentalne Kwiecień 2022

1 kwietnia

Szkoła z internatem: Highlands, sezon drugi

wilk taki jak ja

Nigdy, prawie nigdy, czasami, zawsze

Filmy Disneya + kwiecień 2022

1 kwietnia

Sen Nate’a

pióra

idealny plan

Disney + Dokumenty Kwiecień 2022

1 kwietnia

Powód, dla którego skoczyłem

Dokumenty Dwa filmy Kwiecień 2022 C

1 kwietnia

Siostry z tranzystorami

Podróż przez początki muzyki elektronicznej i kobiety, które prowadziły tę rewolucję, jak Clara Rockmore czy Daphne Oram.

Dwa filmy kwiecień 2022

1 kwietnia

Plaża Boom

Najnowsza z ikon Harmony Korine – Spring Breakers, Trash Humpers: Matthew McConaughey w swoich najbardziej ekstremalnych i ekstrawaganckich rolach powołuje do życia Moondoga, poetyckiego geniusza i dziewicę, która istnieje tylko po to, by się cieszyć, jeśli z knykciem w palcach jest lepsza od najlepszych . Tragiczny wypadek zmusi go do skupienia się na aktorstwie, by skończyć swoją niekończącą się książkę w tej fantastycznej komedii, w której w obsadzie występują Zac Efron, Jonah Hill i raper Snoop Dogg.

specjalne międzynarodowe

 • Wielki Ljubuski
 • Powrót do przyszłej trylogii
 • Notting Hill
 • Lista Schindlera
 • Strach i niesmak w Las Vegas
 • Zielona mila
 • zimno w nocy
 • Dwa muły i kobieta
 • jakość
 • melodia uwodzenia
 • Podstawowe, re. Freud
 • Detektyw i lekarz
 • płomień
 • Snickers (Snoops)
 • wodny Świat
 • Howard: Nowi bohaterowie
 • Hawana
 • Prezydent i panna Wade
 • licencję na zabijanie
 • ludzka dżungla
 • Obywatel Bob Roberts
 • Tak mówi miłość
 • dziewczyna z gangu
 • olej życia
 • papier
 • widok publiczny
 • trzy noce wieczorem

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *