94% siłowni i trenerów korzysta obecnie z aplikacji mobilnych w swojej działalności

Nowe globalne badanie przeprowadzone przez Virtuagym, wiodącego dostawcę technologii fitness dla swoich klientów w 2022 roku, pokazuje, że większość centrów, studiów i trenerów (94%) obecnie wykorzystuje aplikacje mobilne jako kluczowy element swojej działalności fitness. Ankieta przeprowadzona wśród 9 000 firm fitness, które są obecnie klientami Virtuagym, koreluje z ostatnimi danymi firmy, które również wykazały 44% wzrost korzystania z aplikacji fitness w porównaniu do lutego 2020 r.

Digitalizacja i personalizacja

Genialne badanie pokazuje znaczenie aplikacji fitness i personalizacji w branży fitness.

W nowym globalnym badaniu zapytano właścicieli firm zajmujących się fitnessem o wykorzystanie technologii do zarządzania swoimi działaniami i angażowania swoich członków.

„Wyniki wskazują, że korzystanie z aplikacji jest częścią ciągłej zmiany w kierunku ofert hybrydowych (fizycznych i cyfrowych), a także koncentruje się na dostarczaniu dostosowanych, elastycznych usług na żądanie”. Prawie jedna trzecia (31%) właścicieli firm fitness korzysta teraz z dedykowanych treści i/lub zajęć mieszanych online s Niedostępny dostępnya jedna czwarta (25%) korzysta z elastycznego członkostwa mieszanego, aby przyciągnąć nowych i powracających członków.

Ponadto ponad połowa (53%) respondentów stwierdziła, że ​​nadal korzysta z rozwiązań cyfrowych, takich jak systemy rezerwacji i subskrypcji online, narzędzia społecznościowe i szkolenia wideo, które działają normalnie. Z drugiej strony, 1 na 4 klientów (28%) twierdzi, że umożliwienie członkom rezerwacji zajęć i sesji online to duża zmiana na przyszłość.

«Ciągły rozwój innowacji cyfrowych w naszej branży stwarza ekscytujące możliwości zwiększenia dostępności zdrowia i sprawności fizycznej, dlatego cieszymy się, że firmy zajmujące się fitnessem uważają technologię za ważną część ich długoterminowego wzrostu, i to nie tylko. rozwiązanie krótkoterminowepowiedział Hugo Bramm, CEO i współzałożyciel Virtuagym.

Wyniki wskazują również na coraz bardziej pozytywne perspektywy wzrostu i rozwoju Zdatność Zasilany technologią przyszłości. W rzeczywistości trzy czwarte (77%) stwierdziło, że liczba członków wzrosła lub pozostała taka sama od początku pandemii COVID-19, podczas gdy jedna czwarta (24%) odnotowała wzrost w ostatnich okresach szczytowych sezonów, w styczniu 2022 i wrzesień 2021. Analiza wykazała jednak również, że ponad jedna trzecia (38%) miała problemy z zatrzymaniem narządów ze względu na koszty i harmonogram.

«W branży wciąż pozostaje wiele do zrobienia, aby pomóc firmom fitness w przezwyciężeniu głównych wyzwań, które mogą wpłynąć na rozwój– dodał Hugo Bramm. «Podejście hybrydowe, które łączy usługi fizyczne i technologię cyfrową — od urządzeń do noszenia i manipulacji, po szkolenia wideo i zintegrowane aplikacje centrum — może zapewnić opłacalne rozwiązanie. Ponadto może umożliwić centrom i studiom dywersyfikację swojej oferty w celu zaspokojenia różnych potrzeb i pragnień szerszej grupy demograficznej, co ostatecznie prowadzi do wzrostu.«.

Wspieranie dalszych innowacji w technologii medycznej i ZdatnośćVirtuagym ogłosił niedawno, że Icecat, amsterdamska firma technologiczna, inwestująca w innowacyjne organizacje technologiczne, zainwestowała 3 miliony euro. Oznacza to nowy etap międzynarodowego wzrostu dla firmy, która stara się nadal wspierać firmy w: Zdatność i zdrowie korporacyjne na całym świecie.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.