A Tata Martino opuści nadchodzący mecz towarzyski w Meksyku. Co powiesz na trenera Tri?

Meksykańska drużyna piłkarska zmierzy się z pierwszym meczem z serii meczów towarzyskich 27 kwietnia, aby zdobyć zgranie i elementy testowe na Mistrzostwa Świata FIFA 2022 w Katarze; Jednak jeden z jego kluczowych elementów nie będzie z El Tri: Gerardo „Tata” Martino.

Argentyński trener i wielki nieobecny trener Meksyku będą w najbliższą środę na ławce Azteków, ponieważ jeszcze nie otrzymał zwolnienia z leczenia po leczeniu problemów ze wzrokiem.

liczyć. „Tata” Martino przegapił przedostatni mecz z CONCACAF, ósemką, zmierzając na Katar World Cup 2022, mecz, w którym brał udział. Meksyk zmierzył się z Hondurasem; Jest jednak jedną z kilku ofiar z jego strony u Azteków w ostatnich miesiącach ze względów zdrowotnych.

  • W styczniu tego roku to samo wydarzyło się przed Panamą i Kostaryką podczas wizyty u lekarza specjalizującego się w regionie. Argentyńczyk niedawno przeszedł operację, ale nie powiodła się.
  • Odwarstwienie siatkówki doznał były trener Paragwaju i Argentyny.
  • Chociaż istnieje możliwość wypisania ze szpitala w ten weekend, jego obecność jest skomplikowana.

A teraz to? Oczekuje się, że „Tata” Martino powróci do krótkoterminowych zadań z Meksykiem, gdzie sformuje drużynę, która dotrze do Pucharu Świata. Aztekowie zmierzą się z Argentyną, Arabią Saudyjską i Polską w grupie C najważniejszego wydarzenia w tej dyscyplinie, które rozpocznie się w listopadzie tego roku.

  • Przeciwko Arabii Saudyjskiej Al-Tari rozegrał pięć meczów z czterema zwycięstwami i jednym remisem. Ostatni raz odbył się w 1999 roku podczas Pucharu Konfederacji (wygrane 5-1).
  • Z Polską rozegrali osiem meczów, z trzema wygranymi, dwoma remisami i trzema porażkami. Ostatni mecz rozegrany został w 2017 roku (sprzyjacielski) i zakończył się wynikiem 1:0 na ich korzyść.
  • Tymczasem reprezentacja Argentyny rozegrała 20 meczów, odnosząc dwa zwycięstwa, pięć remisów i 13 porażek. Ostatni mecz odbył się w 2019 roku (sprzyjający) i zakończył się wynikiem 4:0 dla Albiceleste.

Główne źródło wiadomości: zarejestrować

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.