Abner Gonzalez wraca do kalendarza międzynarodowego | Aharon

Abner Gonzalez wraca do kalendarza międzynarodowego |  Aharon

Kolarz Mocano, Abner Gonzalez, powróci jutro na tor z hiszpańską drużyną Movistar podczas UCI World Tour, w swoim pierwszym występie od czasu odnowienia w Portoryko pod koniec czerwca, jako zawodnik drużyny narodowej. Mistrz szosowy w Pinuelas.

Gonzalez będzie świadkiem emocji 79. edycji Tour of Poland, wymagającego testu, który potrwa do piątku z siedmioma kolejnymi etapami i jazdą na czas.

21-latek tym razem stworzy drużynę z Hiszpanami Oscarem Rodriguezem i Oyerem Lazcano, Niemcami Maxem Kanterem i Juri Holmanem, Amerykaninem Willem Bartą i Szwajcarem Johannem Jacobsem.

Trudny test liczy 1209 kilometrów i jest znany – w tym wydaniu – jako „Wyścig o pokój” ze względu na humanitarną rolę Polski w tegorocznej wojnie wywołanej rosyjską inwazją na Ukrainę.

Jak wskazano, kilka początkowych etapów wytyczy południowo-wschodnią granicę Polski z Ukrainą, a jeden z nich – w poniedziałek – zakończy się kilka kilometrów od terytorium Ukrainy.

Wycieczka po Polsce składa się z krótkiej i stromej wspinaczki.

Oczekuje się jednak, że indywidualne doświadczenie czasowe będzie odgrywać główną rolę w określaniu ogólnej oceny. Będzie to szósty, przedostatni etap i będzie składał się w większości z ciągłego podejścia z miasteczka Szaflary na szczyt Rusińskiego Wierchu.

Pozostałe sześć etapów – oprócz jazdy na czas – to trzy dla biegaczy, dwa dla wspinaczy i jeden dla klasyków, wszystkie poświęcone jednemu dniu zawodów.

Otrzymuj więcej informacji o tej i innych nowościach. Kliknij tutaj, jeśli jesteś użytkownikiem Android lub z Iphone.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *