Abonament Xbox Game Pass jest tańszy z ograniczeniami

Madryt, 20 grudnia (Portaltic/EP) –

X-Box Rozważa zaoferowanie swoim użytkownikom usługi subskrypcji gier w chmurze Xbox Game Pass, która jest tańszą wersją z pewnymi ograniczeniami, m.in Tylko opcja pobierania (nie przesyłanie) gier wideo.

w tym momencie ten serwis Aby subskrybować trzy pakiety w Hiszpanii z różnymi cenami i funkcjami. Najbardziej zaawansowany jest punkt kulminacyjny, Co można osiągnąć 12,99 euro miesięczniePodczas gdy komputer s Jednostka sterująca w cenie 9,99 euro za sztukę.

Microsoft rozważa obecnie zaoferowanie nowego planu po obniżonej cenie $ 2,99 euro. Aby dowiedzieć się, jak ta sugestia została przyjęta, firma przeprowadziła ankietę wśród użytkowników, którą udostępniła Resetowanie

W tej ankiecie szczegółowo opisano cechy i ograniczenia tej nowej subskrypcji, która pojawia się wraz z kolejną propozycją angażowania się w gry wideo z przyjaciółmi i rodziną.

Nowa podstawowa subskrypcja będzie miała miesięczną cenę 2,99 € i będzie ograniczona do 1 użytkownik. Firma wskazała, że ​​jeśli chodzi o obsługiwany sprzęt, możesz wybierać między konsolą a komputerem PC, a dzięki temu planowi możesz grać we własne tytuły, które Ma 6 miesięcy lub więcej.

Ten ograniczony tryb obejmie również tryb online dla wielu graczy i reklamy przed grą, a także możliwość pobierania, ale nie przesyłania strumieniowego tytułów, które są jego funkcjami. Drugi plan subskrypcji gier wideo z przyjaciółmi i rodziną.

Będzie kosztował 21,99 euro i pomieści do pięciu użytkowników, którzy mogą korzystać z dowolnej kombinacji komputera, konsoli Xbox, telefonu komórkowego i „smart TV”. Również subskrybenci tego planu Będą mieli dostęp do ponad 100 gier Według tej ankiety „do której z czasem zostanie dodanych więcej”.

Gracze korzystający z tego drugiego planu będą również mogli grać w swoje własne tytuły, które mają co najmniej 6 miesięcy, uzyskać ekskluzywne zniżki dla członków, EA Play i gry konsolowe na PC, telefon i inne urządzenia za pośrednictwem chmury i multiplayer online.

Jednak w przeciwieństwie do najtańszego planu, ten inny plan dla pięciu użytkowników nie zawiera reklam przed każdą grą Tak, przekaż to Adresy kont innych użytkowników.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.