Abu Ghair, były prawa ręka Botí w Hiszpanii, opuszcza Santander po 20 latach. Gospodarka

Rami Abukaier (54 l., Granada) opuścił Santander dwie dekady później. Abukair, matka Malakki i Syryjczyk, który przyjechał do Hiszpanii, aby studiować medycynę, zwykle odpowiada za rozwiązania cyfrowe i karty Santander Group, jak zwykle mówi ten menedżer, który zrezygnował w kwietniu 2021 roku. Santander był pierwszym administratorem Hiszpanii. Od 2015 roku, kiedy zastąpił Enrique Garcię Condoleza, prowadzi hiszpańską sekcję ostoi grupy.

Jego zamówienie nie było takie łatwe, ponieważ hiszpański sektor finansowy uderzył w burzę presji na zyski wywołaną ujemnymi stawkami, wzrostem regulacji, kryzysem gospodarczym i konsolidacją Banco Popular. Firma została kupiona za jedno euro w 2017 roku, co w procesie droższym niż oczekiwano, przy złożonej i długotrwałej integracji, spowodowało, że Santander stracił siłę biznesową w Hiszpanii. Abu Ghair, znany również jako Rami, opuszcza bank, by realizować nowe osobiste projekty. Hispanidat.

Z Panesto do Londynu iz powrotem do Madrytu

Abukair tradycyjnie był powiernikiem prezydent Any Bodin, z którą rozpoczął pracę w Banesto i towarzyszył mu, gdy kierował bankierem do brytyjskiego oddziału Santander w Londynie. Pochodząc ze świata marketingu i reklamy, Santander przystąpił do pilotażu Panesto w 2002 r. i uruchomił konto o nazwie „123” w swoim dziale produktów i klientów, które oferuje zwrot pieniędzy przy użyciu karty Visa.

Bodin natychmiast dołączył do Abu Ghraib jako jeden z jego najbliższych współpracowników w Wielkiej Brytanii, gdzie wprowadzili ulepszoną wersję „123”, która stała się podstawowym produktem na wielu rynkach, w tym w Hiszpanii, po udanej premierze w Wielkiej Brytanii. Brytyjski. Ponieważ jednak w 2016 r. stopy procentowe wkroczyły na obszar ujemny, produkt ten stracił zyski, więc Santander musiał ograniczać swoje korzyści, aż stał się nieskuteczny.

Obecnie w segmencie rozwiązań cyfrowych, ponieważ każdy kraj tworzy swój własny, dąży się do rozwoju strategii integracji produktów w różnych lokalizacjach geograficznych, aby uniknąć obecnego powielania. Plan nosi nazwę Europa i Santander i jest powszechnym modelem biznesowym i operacyjnym służącym jak najlepszemu wykorzystaniu wielkości grupy.

Poznaj dogłębnie wszystkie strony medalu.

Rejestracja

Nowy system Santander

W ubiegłym roku Antonio Simos został mianowany na miejsce Abuccair z HSBC, który przyjął podwójne stanowisko przewodniczącego regionalnego w Santander w Europie i dyrektora generalnego w Hiszpanii. Ana Bodin wyjaśniała czasami, że centralizują dowodzenie nad trzema głównymi regionami (Europa, Ameryka Północna i Ameryka Południowa), aby przywódca każdego regionu kierował najważniejszym krajem w swoim regionie. W ten sposób Simões zdobył Hiszpanię i koordynował dyrektorów generalnych Portugalii, Polski i Wielkiej Brytanii. Osoby odpowiedzialne za Simões, Amerykę Północną i Amerykę Południową podlegają dyrektorowi generalnemu grupy, Jose Antonio Alvarezowi.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.