Aby uniknąć płacenia podwyżek, gracz odnawia subskrypcję PlayStation Plus do 2050 roku

Aby uniknąć płacenia podwyżek, gracz odnawia subskrypcję PlayStation Plus do 2050 roku

We wrześniu drożeją roczne abonamenty na wszystkie rodzaje usług abonamentowych.

Od września PS Plus drożeje

Wysokie ceny zwykle nikomu nie podobają się, chociaż są tacy, którzy znoszą to lepiej i tacy, którzy znoszą to gorzej. Zaledwie kilka dni temu ogłoszono, że we wrześniu przyszłego roku PlayStation Plus podniesie ceny na wszystkie swoje metody dla graczy, którzy odnawiają abonament co dwanaście miesięcy. Odkrycie tego było zaskoczeniem Podwyżki cen były bardzo duże, zakładając, że w najdroższym planie ze wszystkich wynosi to dodatkowa opłata w wysokości 30 EUR. W ten sposób stawki kształtowały się od teraz w Europie:

  • 12-miesięczna subskrypcja PlayStation Plus Essential: 71,99 €
  • 12-miesięczna subskrypcja PlayStation Plus Extra: 125,99 €
  • 12-miesięczna subskrypcja PlayStation Plus Premium: 151,99 EUR

Choć wielu abonentów przyznało, że nie przedłuży subskrypcji, inni zdecydowali się zapłacić za kontynuację subskrypcji przed wystąpieniem podwyżek cen, co można zrobić bez żadnych ograniczeń. W rzeczywistości, Gracz z Turcji zdecydował się opłacić abonament PlayStation Plus do 2050 roku Aby uniknąć płacenia tego i ewentualnych przyszłych podwyżek.

Aby uniknąć wzrostu cen, turecki gracz subskrybował usługę PS Plus Deluxe do 2050 roku
przezu/pass International 550 WStacja Play

Najbardziej oczekiwany abonent PlayStation Plus Zapłaciłeś 460 tysięcy lirów tureckich, czyli około 1546 euro, co pozwoli Ci cieszyć się usługą nawet przez 27 lat.Nie wiadomo, czy do tego czasu usługa będzie taka, jaką znamy obecnie. Nie wchodząc dalej, w zeszłym roku został on przeprojektowany i dodano dwa dodatkowe tryby, które wzbogaciły kolekcję gier, wersji demonstracyjnych i innych klasycznych gier marki PlayStation na PS4 i PS5.

PlayStation Plus co miesiąc dodaje nowe funkcje

Wczoraj odkryto 9 dodatkowych treści, które są całkowicie bezpłatne przez ograniczony czas dla abonentów PS Plus, ponieważ wystarczyło zainstalować jedną z gier wideo, z którymi te dodatkowe prezenty w ramach usługi subskrypcji Sony są kompatybilne, co Jeśli cena wzrośnie, w perspektywie krótkoterminowej nie będzie to miało wpływu na bardziej przyszłościowego abonenta tureckiego.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *