Adi Iglesias i Ivan Cano ożywiają Hiszpanię dzięki swojemu srebru

Hiszpania odzyskała impet. Srebro Adi Iglesiasa i Ivána Cano odnowiło hiszpańską drużynę po pustym dniu w piątek. Obecnie posiada 35 medali: dziewięć złotych, piętnaście srebrnych i jedenaście brązowych. Zawodniczka zajęła drugie miejsce w biegu na 400 m T13, po ekscytującej rywalizacji z Azerbejdżanem Lamilą Valyaevą, i ustanowiła czas 55,53, co jest jej najlepszym czasem na poziomie osobistym. Podczas gdy Ivan Kano zdobył srebro w skoku w dal T13, dzięki imponującemu drugiemu skokowi na odległość 7,04 metra.

To srebro jest „sobowtórem” Adi Iglesiasa w jego pierwszej grze. W rzeczywistości poleciała na swojej premierze na 100m i była trzymana w złocie. Te metale nie robią nic, tylko Podkreśla emocje związane z Mistrzostwami Świata w Dubaju 2019Zdobył dwa srebrne medale na 100 i 200 metrach T12. Został przyznany w czerwcu ubiegłego roku Dwa złote na 100 i 400 metrów na Mistrzostwach Europy w Bydgoszczy.

Kiedy skończyłem wyścig, musiałem się położyć iw ogóle. Zacznę od 400 i tempo nie jest zbyt dobre. Na ostatnich 80 metrach zacząłem odczuwać kwas mlekowy i całe moje ciało ciążyło mi. Próbowałem walczyć do końca, myślę, że spisałem się naprawdę dobrze i czułem, że dałem z siebie wszystko.”Wyjaśnił, zadowolony z „podwójnego”: „W tej chwili nie mam żadnych słów. Nawet nie świętowałem 100, ponieważ nie wymknąłem się spod kontroli. Udało mi się trochę opanować. Teraz zacznę naprawdę rozumieć, co zrobiłem. To są dwa medale i to są słowa kluczowe“.

oddać życie, aby napisać książkę. Urodziła się w Bamako, a jej bielactwo wyprowadziło ją na jaw. Tam są prześladowani, aby zabić lub amputować niektóre kończynyUżywając go jako talizmanu przeciwko nieszczęściu. To uniemożliwiło jej opuszczenie sąsiedztwa i rodzice postanowili wysłać ją do Hiszpanii, gdzie mieszka jeden z jej braci. W Hiszpanii sprawy nie potoczyły się dobrze i znalazł się w centrum wydarzeń. W wieku 14 lat przeszła drogę Leny, swojej przybranej matki, a także stała się jej wyimaginowaną matką chrzestną. Wożąc ją w jej snach.

Adi wybrała lekkoatletykę, sport, który widziała w rodzinnym Mali, gdy była jeszcze dzieckiem. Jej wrodzony talent sprawił, że wygrywała wyścigi i miała poczucie własnej wartości, to samo, co sprawiło, że poleciała do Tokio, skąd wyjedzie z dwoma medalami na szyi.

Będzie to pierwsze dla Evana Kano. Jego drugi skok na 7,04 metra wylądował bezpośrednio na drugim kwadracie podium. Zawodnik Alicante zdobył już w tym sezonie kolejne srebro na Mistrzostwach Europy Bydgoszcz, a wcześniej, na Mistrzostwach Świata w Dubaju 2019, w sobotę z takim samym wynikiem zdobył brąz.

Nie mam słów na określenie, co to znaczy być tutaj. Nigdy w życiu jej nie zapomnę. Był bardziej pewny siebie niż innym razem. Wiedział, że jeśli zrobi wszystko dobrze, będzie mógł zrobić wszystko. W końcu to jest klucz, zaufaj sobie. Jestem w trakcie adaptacji i myślę, że z czasem będę w stanie wykonywać dłuższe skoki. Przy piątym skoku lekko zgiąłem kostkę. Mam nadzieję, że to nic, ale rzeczy, które mogą się zdarzyć. Na szczęście nie znalazł się w pierwszym … ”, wytłumaczyć.

26-letni Evan stawiał pierwsze kroki w taekwondo, ale był nastawiony na zdobycie czarnego pasa i utratę adrenaliny.. Ta pasja. Potrzebowałem nowych wyzwań, az tych wyzwań przyszedł skok w dal. Sportowiec urodził się z albinizmem oczno-skórnym, a strach przed światłem zmusza go do noszenia okularów przeciwsłonecznych, choć przyznaje, że to lubi. To, wraz z jego mięśniami i kondycją fizyczną, powoduje, że jego koledzy nazywają go „Skałą”.

Ten absolwent komunikacji, który jako dziecko był rozdarty między byciem lekarzem lub budowniczym statków, a teraz studiuje fizykę, jest jedną z tych osób, które mogą pochwalić się znajomością swoich idoli. Twoja ściana pokoju zawiera plik Kubański plakat Ivan Pedroso – Dziewięciokrotny mistrz świata – i trochę zarobił klasa mistrzowska dla niego. I że Pedroso i jego trener Sergio Berbigal są przyjaciółmi. Inspiracja dla sportowca, który dokonał skoku do chwały.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *