Adrijana Knezevic przybywa na CD Zamarat

Adrijana Knezevic przybywa na CD Zamarat

Serbska napastniczka Adriana Knisevich jest nową zawodniczką w CD Zammarat. Jest zawodniczką z dużym doświadczeniem na poziomie krajowym i europejskim, biorąc udział w turniejach w Turcji, Hiszpanii, Francji, Włoszech i Polsce, oprócz dodawania minut w Eurolidze.

Knisevich, wysoki na 35 i 1,87, przybył do Hiszpanii w sezonie 2005/06, wstępując w szeregi Rossa Casaresa z Walencji. W swoim debiutanckim sezonie dodał pierwsze 22 mecze w długiej karierze w Hiszpanii. Po tym pierwszym doświadczeniu na Morzu Śródziemnym, Perfumerías Avenida, Gran Canaria, Joventut Mariana, Uni Girona i Campus Promete wypełniły CV o gwarancje w zakresie koszykówki w naszym kraju.

W zeszłym sezonie napastniczka rozpoczęła swój szósty sezon w FC La Rioja, ale po braku regularności w grze przez cały sezon opuściła jednostkę po ponad pięciu latach, aby dołączyć do Mataro na rynku zimowym. W katalońskim zespole rozegrał 15 meczów, średnio 36 minut i średnio prawie 15 punktów na mecz. Ponadto Knecevic wykazał się biegłością w zbiórkach defensywnych, wygrywając średnio 4,7 pojedynków.

Klub chce powitać nowego zawodnika i życzy jej wszystkiego najlepszego w tej nowej fazie.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *