„After Ever Happy”: pierwszy zwiastun, data premiery i obsada czwartej części sagi „After”

Związek Tessy Young i Hardena Scotta jest w większym niebezpieczeństwie niż kiedykolwiek w „After Ever Happy”!

Josephine Langford i Hero Fiennes Tiffin występują w epopei po, Film na podstawie powieści Anny Todd. Pierwsze trzy filmy sagi pojawiły się już w kinach i na różnych platformach transmisyjnych, a czwarta część nosi tytuł po szczęściu Ma już datę premiery!

To może Cię zainteresować: takie są dzieci Hardina Scotta i Tessy Young!

Zdjęcie: YouTube

„After Ever Happy”: pierwszy zwiastun, data premiery i ekipa

Sinopsis de „Po Ever Happy”

W podsumowaniu After Ever Happy czytamy: „Objawienie przeszłości wstrząsa nieprzeniknioną fasadą Hardina do sedna, a potem Tessa przeżywa tragedię, która stawia ich związek na krawędzi”.

„Kiedy wyłania się szokująca prawda o każdej z ich rodzin, staje się jasne, że dwoje kochanków nie różni się zbytnio od siebie. Tessa nie jest już słodką, prostą i dobrą dziewczyną, którą była, gdy poznała Hardina, tak jak on był”. t twardym i pełnym temperamentu chłopcem, w którym się zakochała”.

Oficjalne konto Aftera niedawno opublikowało pierwszy zwiastun filmu, w którym możemy zobaczyć wzloty i upadki, jakie ucierpi w związku Tessy Young i Hardina Scotta.

Może Cię zainteresować: Bohater Fiennes-Tiffin ujawnia, co stanie się z Hardenem Scottem w „Po: Lost Souls”

Lista

W filmie występują Josephine Langford i Hero Fiennes Tiffin jako Tessa i Harden, a także Chance Perdomo, Stephen Moyer, Mira Sorvino, Ariel Kebbell, Frances Turner, Kiana Madeira, Louise Lombard, Carter Jenkins i Rob Estes.

Kiedy jest pokazywany po raz pierwszy?

W niedawnym oświadczeniu po szczęściu Zdradziła, że ​​premiera filmu odbędzie się jesienią 2022 roku. Film zostanie pokazany 24 sierpnia 2022 roku we Włoszech, Belgii, Finlandii, Polsce, Szwecji i Portugalii. 25 sierpnia w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Danii, Czechach, Bośni, Chorwacji, Macedonii, Sybii, Czarnogórze, Słowacji i Słowenii. A 7 września w Stanach Zjednoczonych i Portoryko.

Subskrybuj magazyn Tú: https://www.tususcripcion.com/product/n-tu/

Obserwuj nas na Instagramie: Umieść tweeta

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.