Age of Empires IV: Wszystkie szczegóły nowej edycji sagi

W sobotę 10 kwietnia odbył się fanowski podgląd, na którym można było zapoznać się ze wszystkimi szczegółami Age of Empires IV. Powiemy Ci wszystko w notatce!

Epicki Era imperiumJedna z najważniejszych gier strategicznych w historii, daje nam zapowiedź tego, co będzie nową odsłoną: Age of Empires IV. Na Fan Preview, wydarzeniu 10 kwietnia, zespoły z Krawędź świata s Rozrywka pozostaje Udostępniłem kilka szczegółów na temat przyszłości sagi wszystkim fanom tego wspaniałego tytułu.

W ramach tego wydarzenia można było za pośrednictwem przyczepy obserwować A. Grać dogłębnie Age of Empires IV. W ten sposób mogliśmy zauważyć, jak będzie wyglądała rozgrywka i jakie nowe cywilizacje będą działać, takie jak Chiny, Anglia, Mongolia i Sułtanat Dehli. Ponadto przekazali nam pewne szczegóły dotyczące kampanii. Z drugiej strony fani sagi mogą cieszyć się zakulisowym pokazem wyprodukowanym przez Relic Entertainment. Otrzymali również szczegółowe informacje na temat aktualizacji Age of Empires II: Definitive Edition i Age of Empires III: Final Edition.

Era imperium

Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółowo, o czym była mowa w Podglądzie Fan, wejdź na stronę internetową XboxWire. Można tam spotkać prof Wywiad Dla zespołu tworzącego gry. Znajdują się tam również szczegóły dotyczące zamkniętej bety Age of Empires IV, która będzie dostępna dla zarejestrowanych Strona AoE.

Jeśli zamiast tego, tym, co Cię interesuje, jest obejrzenie całego filmu ze wszystkimi wiadomościami z sagi, zostawiamy to poniżej

Z drugiej strony, jeśli szukasz bezpośredniego podejścia do świata AoE IV, możesz odwiedzić Wirtualna willa. W witrynie możemy dowiedzieć się więcej o tym nowym adresie, a także uzyskać dostęp do ekskluzywnych treści, takich jak zwiedzanie niektórych budynków i przeżywanie nowych doświadczeń. Ci, którzy wejdą do wirtualnej wioski, mogą w pełni dostosować swoje doświadczenie, nawet będąc w stanie stworzyć własny medal awatara, emblemat wioski, a nawet własny herb.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *