Aguascalientes i León będą gospodarzami Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej U21 – El Sol del Centro

Aguascalientes i León będą gospodarzami Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej U21 – El Sol del Centro

Nasz stan Zostało to opisane jako Jeden z najlepszych turniejów do organizacji dużych turniejów na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym i międzynarodowym, Dlatego w sierpniu miasto Aguascalientes i sąsiednie miasto León w stanie Guanajuato będą gościć Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 21 w piłce siatkowej.

To sportowe święto się odbędzie Od 17 do 23 sierpnia, w sumie 64 mecze pomiędzy 16 najlepszymi drużynami świata, Które pochodzą z krajów takich jak Egipt, Tajlandia, Japonia, Włochy, Holandia, Dominikana, Tunezja, Serbia, Polska, Argentyna, Chiny, USA, Brazylia, Turcja i Kuba.

➡️ Więcej notatek sportowych pod tym linkiem!

Losowanie grup odbyło się w mieście Leon, gdzie za wykonanie tego zadania odpowiadali olimpijscy siatkarze Bibiana Candelas i Jorge Luis Quinones, opuszczając drużynę grupy Następująco:

  • grupa A Składał się z Meksyku, Egiptu, Tajlandii i Japonii
  • w grupie B Są to Włochy, Holandia, Dominikana i Tunezja
  • w grupie C Jest Serbia, Polska, Argentyna i Chiny
  • W grupie D Są Stany Zjednoczone, Brazylia, Turcja i Kuba

Instytut Sportu Stanu Aguascalientes (pomysł), na czele z nauczycielem Arturo Fernándezem Estradą, podziękował burmistrzowi Leon, Alejandrze Gutierrez, w imieniu gubernatora Terry’ego Jimeneza, za dwustronną akcję między obydwoma stanami i miastami, ponieważ sport zawsze będzie priorytetem dla prawidłowego rozwoju społeczeństwa.

Warto zauważyć, że władze zapowiedziały, że to wydarzenie będzie Duże znaczenie gospodarcze w obu podmiotachna warunkach Oczekuje się korzyści ekonomicznej w wysokości ponad 400 milionów pesos.

Śledź nas na facebooku: Centrum słońca

Świergot: Mustafa Hosny O Boże, Amen

Posłuchaj podcastu ⬇️

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *