Aguero ujawnił hałaśliwy nawyk Lo Celso, który denerwował Messiego podczas wycieczek autobusowych argentyńskiej drużyny.

Obejrzyj mecz Villarreal z Bayernem Monachium i śmiech wszystkich uczestników

nieoczekiwane zwycięstwo Villarreal o nim Bayern Monachium Powrót w ćwierćfinale od Liga Mistrzów zszokował świat piłki nożnej. Wyjaśnił, że znalazł się wśród tych, którzy zareagowali na imponujący wynik osiągnięty przez reprezentację Hiszpanii Sergio Aguerow jednej z jego klasycznych transmisji na platformie Świergot. podczas oglądania meczu, ten istnienie Zatrzymaj się, aby przypomnieć sobie anegdotę z Giovanni Lo Celso w autobusie drużyny Argentyny.

Przed przejściem do opowiadania były napastnik Barcelony oglądał grę bramki z Arno Danjuma W którym Argentyńczyk uczestniczył w jego budowie iw centrum, zanim pomógł Dani Parejo. „Geo, posłuchaj mnie jedno, w środku rzuć to dobrze. Zobacz, jak to rzuciłem”, wykrzyknął Aguero, widząc ruch swojego kolegi z drużyny w momencie podania piłki. Dodał żartobliwie ze swoim synem Benjaminem: „Spójrz, spójrz na Lo Celso. Prawą. Rzuca lewą ręką. Uwielbiałem ten ruch twarzy. Wow, Jiu. Dobry ruch twarzy i nóg”.

Następnie przerywa podsumowanie spotkania, by opowiedzieć nam o intymności współistnienia w Albiceleste. „Muszę im powiedzieć. Jiu, kiedy wsiadamy do autobusu lub autobusu, je gumę. Żuć gumę. Z Leo siedzimy po jednej stronie, a on po drugiej. I zawsze zaczyna jeść gumę w ten sposób.Sergio zapoczątkował tradycję Lo Celso, kiedy hałaśliwie żuje i robi balony podczas degustacji cukierków.

Messi, Aguero i Lo Celso w treningu dla reprezentacji Argentyny (Zdjęcie: Reuters)

W zmowie z Messim przypomniał sobie dzień, w którym go zdenerwował. „Kiedyś z Leo spojrzeliśmy na siebie i on mi to zrobił”Zrobił lekki ruch łokciem. Kohn, zmotywowany przez swojego przyjaciela, zmierzył się z pomocnikiem Villarreal: „Spojrzałem, a ten drugi żuł”. Więc powiedziałem do niego: „Och, Jiu, co masz w ustach? Kłopoty?”. Odpowiedział: „Ach tak, zawsze mam”. Jak nic. Chciałem powiedzieć ten nonsens.”

Agüero wrócił do normalności w swoim programie po tym, jak następnego dnia został wezwany na loterię Mistrzostwa Świata FIFA Katar 2022A w którym Argentyna Grupa C będzie dzielić się z Królestwo Arabia SaudyjskaA Polska A Meksyk. Podczas tej imprezy Sergio otrzymał propozycję gry w mistrzostwach federacji, które zakończyły się zwycięstwem FIFA nad CONMEBOL w finale, ale były napastnik Blaugrany postanowił zadbać o swoje zdrowie. „Po prostu przeszło mi przez myśl, żeby powiedzieć, żeby zrobić kilka sprintów, żeby spróbować. Nie proszę, żebyś wróciła, żeby spróbować. Aby móc bawić się z przyjaciółmiprzed mikrofonami TyC Sport.

Czytaj:

Con Aguero ujawnił, kiedy rozpadły się jego relacje z Sampaoli w drużynie narodowej: „Było coś, co mi się nie podobało i tym razem powiem”.
Szczegóły i wady koszulki Diego Maradony na Mistrzostwach Świata w 1986 roku mogą zakończyć kontrowersje związane z aukcją milionerów
Leandro Paredes przeszedł operację w Paryżu i nie zagra przez dwa miesiące: czy dojdzie do finału przeciwko Włochom?

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.