Águilas i Licey są faworytami Round Robin

Dzisiaj, w poniedziałek, po tygodniu teteo, guaguancó, wieprzowiny, indyka, talery i romo, odsuniemy zasłony dla wszystkich na lata 2021-2022, kiedy to wirus o nazwie Ómicrom dotknie nas po raz trzeci.

Jak to nowe zagrożenie wpłynie na drużyny i postępy w półfinałach?

Czy pożegnalny tydzień zatrzymał ofensywny upał graczy?

Którzy gracze z loterii re-entry wykonają swoją kolejkę?

Czy nagrody specjalne w każdej grze będą duże?

Czy pozew Luisa Garcii przeciwko Licey się rozwinie?

Czyste konto, czyste ręce i na całym świecie. Graj dobrze w baseball, przestrzegając zasad zdrowia fanatyka, zwłaszcza używając maski.

Potwierdzam moje oczekiwanie: Licey i Orły Idą do finału.

Obstawiaj, bo to trudne, chodź.

Rekord Polski: Louis Boland ma najwięcej meczów z rzędu i strzela gola wolnego dla wszystkich na dystansie 18 meczów.

mrówka atomowaokrężnyOd 2001-02 strzelił we wszystkich 18 meczach, w tym dwa w czterech meczach 11 stycznia przeciwko Gwiazdom i 15 stycznia przeciwko Mukhtarowi. W 11 meczach wyszedł z wielu trafień.

W serii zebrał 36 punktów w 76 nietoperzach, średnio 473.

W latach 2003-2004 free-for-all w pierwszych dwóch meczach zremisował w No-Man’s Land, dodając 20 meczów. Dobra passa została przerwana przez występ Licey 4 stycznia, kiedy opuścił cztery spotkania z Pentagonem.

Racha Victorias Lacey: W sumie w porównaniu ze wszystkimi latami 1997-98 było to Tygrysy Wszy Zgromadzili serię dziewięciu (9) kolejnych zwycięstw. Seria rozpoczęła się 8 stycznia, pokonując Escogido 9-3 z Mannym Aybarem, a dziewiątego 16 stycznia pokonując Estrellas de Oriente 10-7, co dało zwycięstwo Pedro Martinezowi Aquino. 17 stycznia na stadionie Quisqueya było Orły Wyeliminowali podwójne podanie Tygrysów, wygrywając 9-0 rakietą Luisa Bologna. Zwycięstwo przypadło Fernando Hernandezowi.

dzień jak dzisiaj: 1950 – Grupa byłych baseballistów założyła Dominican Professional Baseball Players Association. Pionierami są Enrique Lantegua, Horacio Martinez, Rafael Valdez i Rafael Martorell.

1968: Na stadionie Quesquea Eastern Stars pokonali Leona del Escuedo 2:0 wspaniałym wyczynem z przerażającego wzgórza Eterno Silvano Quezada, osiągając szóste zwycięstwo z trzema porażkami. Wycofał się z 15 trafień w kolejce, a jedyne dwa trafienia połączone były przez braci Jesusa i Mateo Rojas Alo, ten ostatni był liderem mrugnięcia w turnieju z astronomicznym 0,383. Ten mecz był wyczynem, o którym musimy dziś pamiętać i wtedy Silvano po raz pierwszy w turnieju znokautował Metito. Najmłodszy zawodnik w trylogii Haina miał 132 uderzających z rzędu bez trafienia. W poprzednim sezonie (1967-1968) Metito wyczerpał 234 nokauty i dwukrotnie odpadł.

Historyk sportu. Miłośnik baseballu i jego doświadczeń.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.