Agustín Roberto, klejnot River, który chce być królem strzelców Pucharu Świata U-17

Agustín Roberto, klejnot River, który chce być królem strzelców Pucharu Świata U-17

Wszystkie błyski zostały uchwycone przez Diablito Echeverri. Ale w reprezentacji Argentyny U-17 jest jeszcze jedna perełka. To Agustin Roberto, który strzelił trzy gole w pierwszej fazie Pucharu Świata w Indonezji. Chłopak z River jest królem strzelców Argentyny w rozgrywkach, który właśnie strzelił gola z rzutu wolnego w pierwszym meczu zremisowanym 1:2 z Senegalem, kończąc mecz z Japonią, a następnie ponownie strzelił gola Polsce.

Roberto ma 17 lat, wzrost 180 cm, ze względu na swoją budowę ciała zyskał przydomek „Gigant”. To kolejna z perełek Rivera, gdyż gra w rezerwie, w którym po raz pierwszy pojawił się na początku tego roku, będąc jednym z symboli siódemki, w 2022 roku. Pierwszy kontrakt podpisał już (do godz. grudzień 2024) z Fundacją Nunez.

Augustin urodził się 14 stycznia 2006 roku. Pochodzi z San Fernando. Augustin, syn Fabiana i Cristiny, pochodzi ze skromnej rodziny kochającej piłkę nożną. W rzeczywistości ma brata, który również jest piłkarzem, grającym w San Lorenzo Inferiores.

W wieku czterech lat zaczął grać w dziecięcym klubie piłkarskim Barrionuevo na północnych przedmieściach Buenos Aires. Tam zobaczył go Pablo Espinera, rekruter talentów z Parque Chas, który był pod wrażeniem siły młodego napastnika i wziął go na próbę w River. W Millonario „przetestował” go Cristian Lopez i po kilku dniach testów zdecydował się go podpisać.

Ci, którzy zwykle odwiedzają Inferiores i rezerwat rzeczny, potwierdzają, że Roberto to „wielki, przyszłościowy projekt”. Niektórzy porównują go do Lucasa Alario. Z powodu jego ruchów i oportunizmu mającego na celu destabilizację sieci.

Argentyński napastnik, który w 11 oficjalnych meczach reprezentacji U-17 strzelił 5 goli i zanotował 1 asystę, jest mocnym zawodnikiem w regionie, który czuje zapach gola. Ale on sam podał swój opis w wywiadzie dla serwisu Radia La Macina.

„Uważam się za zawodnika nr 9 w okolicy i dobrze gram w powietrzu. Uderzam go obiema nogami i dobrze się poruszam. Potrzebuję więcej spokoju w definicji, nad czym dużo pracuję, ” Roberto powiedział, gdy zapytano go, jakie są jego zwierciadła w jego sytuacji. Skomentował: „Bardzo lubię Bure’a, ponieważ chodzi na wszystkie mecze, i Roberta Lewandowskiego, ponieważ jest bardzo technicznym zawodnikiem.„.

Aby porozmawiać o cechach Roberto, Ostry I zasięgnij opinii specjalisty w danej dziedzinie. Gabriel Rodriguez, koordynator drużyny River Infantiles, podzielił się swoją opinią na temat króla strzelców drużyny U-17. „Mam go, odkąd skończyłem 10 lat, a także grałem w drużynie Parky Chase FC. Jest czołowym napastnikiem w okolicy, strzelcem bramek, jest intensywny, ma świetne oko. Potrafi radzić sobie z przestrzenią do przyjmowania i pozycjonowania sam strzela na bramkę i bardzo dobrze gra głową” – powiedział Rodriguez. „To idealny napastnik o bardzo dobrej budowie fizycznej i sile”.

Roberto to największy faworyt River. Postrzegają go jako osobę mającą projekcję i dobrą przyszłość w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zostało to udowodnione do tej pory. Ze względu na jego poziom. Z tego powodu ma na koncie liczbę bramek, którą będzie starał się zwiększyć dzisiaj w 1/8 finału Pucharu Świata U-17 przeciwko Wenezueli, aby walczyć o tabelę najlepszych strzelców.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *