AI: Somnium Files – Nirvana Initiative z nowym zwiastunem i datą premiery

Jedna z najbardziej oczekiwanych kontynuacji dla miłośników tajemnic, AI: The Somnium Files – Nirvana Initiative, właśnie ogłosiła nową datę premiery, platformy i zwiastun. Ta nowa wersja przedstawia dwóch nowych bohaterów i nową sprawę czekającą na rozwiązanie; Choć gra zachowuje założenie swojej poprzedniczki i ponownie toczyć się będzie w zaawansowanym technologicznie mieście Tokio.

Z tej okazji postawimy się w roli agentów specjalnych Mizuki i Ryuki, a także po raz kolejny skorzystamy z pomocy naszych nieocenionych towarzyszy Aiby i Tamy. Powrócą jednak postacie z jego poprzedniej odsłony, które wcielą się w określoną rolę. Wprowadzenie do AI: The Somnium Files – Nirvana Initiative wygląda następująco:

Sześć lat temu w tajemniczych okolicznościach odkryto prawą połowę ciała. Lewej połowy odnaleziono dopiero sześć lat później, kiedy odkryto ją zupełnie świeżą, bez śladów rozkładu, tak jakby ofiara żyła do niedawna.

Data premiery AI: Somnium Files – Nirvana Initiative

Po ostatnim koncercie ogłosili fizyczne i cyfrowe wersje na Xbox One, PS4, Switch i PC, i wszyscy przybyli. 24 czerwca 2022 r.

Pamiętaj, że pierwsza wersja jest dostępna w Xbox Game Pass na konsole i PC.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *