Aktualizacja: posłowie szukają podejrzanego złodzieja samochodów w pobliżu Placu Gubernatora

Aktualizacja: posłowie szukają podejrzanego złodzieja samochodów w pobliżu Placu Gubernatora

Aktualizacja 16:40: Wydaje się, że ruch na tym obszarze wraca do normy.

Aktualizacja 15:40: Policja odzyskała jeepa. Wygląda na to, że podejrzany nadal przebywa na wolności. Nie ma informacji, czy był uzbrojony.

Aktualizacja 15:15: Funkcjonariusz policji monitoruje dziś po południu ochronę konsumentów Podejrzany o porwanie samochodu Według rzecznika policji detektywa Michaela Pattersona z wypadku, który wydarzył się w hrabstwie Montgomery w pobliżu placu Governor’s Square w Clarksville.

Po zauważeniu podejrzanego Patterson powiedział, że uciekł z samochodu.

W Auto Theft, około 8:15 tego ranka, czerwony Jeep Grand Cherokee z 1994 roku został skradziony na North Hinton Road, na południowy wschód od Clarksville.

MCSO współpracuje z CPD w celu przeszukania okolicy w poszukiwaniu podejrzanego.

Poprzednio:

Clarksville, Tennessee (Clarksville terazSilna obecność policji w pobliżu placu gubernatora doprowadziła do zamknięcia ulicy Wilma-Rudolph w obu kierunkach w sobotę po południu.

O godzinie 15 ruch na autostradzie został zablokowany, a kilka osób zgłosiło, że widziało samochody policji hrabstwa Clarksville i Montgomery w całym regionie oraz kilku funkcjonariuszy uzbrojonych w karabiny.

Clarksville skontaktował się teraz z CPD i MCSO w celu uzyskania informacji.

Ten artykuł zostanie zaktualizowany.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *