Aktualizacje Valkyrie Elysium za darmo z nową zawartością i trybami trudności

Wprowadzenie Square Enix i dewelopera Soleil bezpłatna aktualizacja Walkiria Elizjum Dla PlayStation 5 i PlayStation 4 Zawiera wiele z zapowiedzianych nowości. Te tryby będą dostępne w wersji na PC w dniu premiery 11 listopada.

Zemsta Hildy To historia z Hildą, Jedna z postaci, które spotykamy w oryginalnej historii Walkiria Elizjum. Jest dostępny z menu startowego i oferuje inne doświadczenie, w którym Hilda szuka zemsty na Odinie. To wyjątkowa Walkiria, z potężnymi ciosami i trzema unikalnymi drzewkami umiejętności; Chociaż nie jest wspierany przez Einherjara, może przywołać Cztery Cienie na pole bitwy.

On się pojawia Dwa nowe tryby trudnościValkyrie jest bardzo wymagająca i bardziej złożona, sprawdza twoją strategię i umiejętności.

Ci, którzy ukończyli kampanię i Zemsta Hildy Wraz z aktualizacją nadal masz inną zawartość: portal seraficznyczęść koniec gry który pozwala Walcz z falami wrogów z czasem. Piętro po piętrze będziemy spotykać nowe rodzaje wrogów, bossów, inharjar, sztuki i boskie przedmioty. Za każdym razem, gdy zmieniasz mieszkanie, zmienia się Twój profil i musisz dostosować się do posiadanych narzędzi.

Haken Slash Rollero to fajna gra

Walkiria Elizjum Dobrze pasuje do definicji produkcji pośredniej lub produkcji AA: Z dobrą bazą, ale bez pełnego wykorzystania jej potencjału ze względu na zasoby ekonomiczne, czas lub doświadczenie’, zwracamy uwagę w jego książce Analityka. Jeśli czujesz się przytłoczony duchową formułą, a twoje ciało prosi cię o „bardziej zręcznościową rolę”, ta gra Square Enix może być właśnie tym, czego szukasz, o ile nie masz nic przeciwko ponownej interpretacji mitów i mechaniki z Profil Walkirii W odpowiedniej grze akcji. To nie jest epicki powrót spod drzwi wejściowych, to „coś innego”: ok Bawić się Wewnątrz gry zaprojektowanej na PS2, z grafiką PS3 i wyższymi rozdzielczościami. Zabawa bez większych komplikacji i zapachu 128 bitów z tej kategorii gier, które są coraz rzadziej widywane w fizycznej formie: zabawne i bez większych wad, ale bez pozostawiania niezatartego śladu linith s Silmeria„.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.