Alexandre Alvarado i Jason Tilla w składzie DT Santiago Escobara promujący U Católica de Chile | Ekwadorczycy za granicą | Sporty

Shala, 27 lat, należy do argentyńskiego Veleza Sarsfielda. Alvarado (22 lata), były trener Ucas, gra w NBA Orlando City.

Alexandre Alvarado i Jason T’Challa dołączyli do próśb kolumbijskiego trenera Santiago Escobara o wzmocnienie U Católica de Chile i rozważenie tegorocznych Copa Libertadores. Gazeta publikuje, że dyrektywy zespołu Santiago de Chile analizują cechy ekstremizmu ekwadorskiego jak W wersji internetowej dla Ameryki Łacińskiej.

22-letni Alvarado jest byłym trenerem Ucas i występuje z ekwadorską drużyną do lat 20, która pokonała Amerykę Południową i trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata w Polsce – oba w 2019 roku – grając w drużynie Orlando City w Major League Soccer. Samochód sportowy kosztuje 1200 000 dolarów.

Chala, 27 lat i dyrektor Escobara na Katolickim Uniwersytecie w Quito, należy do argentyńskiego Veleza Sarsfielda i ma przepustkę o wartości 400 000 dolarów. Kwoty mają znaczenie przy podejmowaniu decyzji, do kogo zlecić przelew.

Drużynie ligowej wciąż brakuje pewnej integracji, a w ostatnich dniach podjęto wysiłki, aby zbliżyć się do potrzeb Escobara. W tym sensie Shala pojawił się na początku, ale także jak Chile może się dowiedzieć, że Alvarado uwiódł kolumbijskiego trenera” – zauważa mediator cyfrowy.

Kto jest najbliżej tego miejsca?

W tej chwili U nie złożył żadnej konkretnej oferty żadnemu z graczy, ale rozmowy trwają w sprawie Chalá, która należy do Godoy Cruz Records. Negocjacja ta została zaakceptowana i podzielona przez Escobara, ale gdyby musiał wybrać, poszedłby do Alvarado.

żółty czynnik

Dlaczego wykorzystuje Shala Alvarado? w kwestii budżetu. Luis Ruggiero, dyrektor sportowy, pracuje nad transferami z budżetem bliskim 2 milionów dolarów i trudno mu spełnić dwa życzenia Escobara: Alvarado jako skrzydłowy i Paragwaj Luis Amarilla (przed Liga de Quito) jako napastnik.

Zarówno menedżer, jak i trener wierzą, że Amarilla jest dokładnie tą dziewiątką, której potrzebuje zespół, iz tego samego powodu wiedzą, że w tym procesie zostaną przyznane pieniądze, które sprawiają, że przybycie Alvarado jest mało prawdopodobne, więc pracują równolegle w Chalá. (Dr)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *