Alice: Azyl zostaje odwołany, a American McGee rezygnuje z gier wideo

Zła wiadomość, bardzo zła dla tych, którzy marzyli o kolejnej grze wideo Alicja w Krainie CzarówPonieważ Amerykanin McGee to potwierdził Alice: Azyl został odwołany. W oświadczeniu zatytułowanym „Koniec przygody” Design bardzo jasno określił powody swojej decyzji: Electronic Arts odmówiło finansowania projektuPo przeprowadzeniu wewnętrznej analizy w celu zbadania jej wykonalności.

Ponadto McGee również to zauważył Amerykańska firma nie chce rezygnować z własności intelektualnej, ponieważ uważa Alice za „ważną część” swojego katalogu gier wideo i że „sprzedaż licencji nie jest czymś, do czego się przygotowują”. Wydawało się, że nie ma wiele do powiedzenia na ten temat; Creative twierdzi, że „wyczerpali wszystkie pomysły” i że „nie ma sposobu, aby ruszyć z projektem”, więc kiedy zaczyna się list, Przygoda dobiegła końca„.

„Dotarłeś do punktu i końca.”

Choć pisała wersety, wystarczy je przeczytać, by poczuć w nich rozczarowanie i ton smutku American McGee potwierdził, że odchodzi z tworzenia gier wideo. „Nie mam innych pomysłów ani energii do tworzenia gier. Jeśli komuś udało się przekonać EA Aby stworzyć Alice: Asylum, chcę wyjaśnić, że od teraz Nie mam ochoty uczestniczyć Ani w tym, ani w żadnym innym rozwoju związanym z Alice” – wyjaśnia.

McGee nakręcił komentarz na ten temat Jego plany na przyszłość obejmują skupienie się na cieszeniu się rodziną i kontynuowaniu jazdy tajemniczysklep internetowy poświęcony sprzedaży wielu produktów (wypchanych zwierząt, ubrań, artykułów dekoracyjnych…) z Alicji w Krainie Czarów.

Na koniec przypominamy, że twórca jakiś czas temu opublikował Alice’s Design Bible: Asylum, Książka w formacie PDF z ponad 400 stronami Pełna ilustracji i pomysłów na projekty. Możesz go pobrać w całości bezpłatny W ten link.

Gdzie zagrać w Alice Madness Returns?

To jedna z tych kultowych gier, która przez lata doprowadziła wielu graczy do miejsca, na które według wielu graczy zasługuje, a odkąd Dream of Seeing Alice: Asylum się skończyło, zawsze jest czas, aby o tym pamiętać. Szaleństwo Alicji powracaS. Na szczęście jest teraz łatwo dostępny, ponieważ jest dostępny na Xbox Series XS i Xbox One dzięki wstecznej kompatybilności z Xbox 360, a także na PC (Steam). Znajduje się również w katalogu EA Play.

Źródło | Alicja: AzylI amerykański mcgee

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *