Alien Isolation jest już dostępna do pobrania za darmo jako nowa gra w Epic Games Store

Dzięki Alien Isolation lęki pojawiają się na Twoim komputerze. Ten niesamowity horror pojawi się w tym tygodniu za darmo w sklepie Epic Games Store. Możesz go teraz pobrać przez ograniczony czas.

Sklep Epic Games Store kontynuuje udaną kampanię darowizny gry Co tydzień do swoich użytkowników. Fortnite Creator Store i Unreal Engine stale się rozwijają, tym razem oferując dwie gry bez dodatkowych kosztów, z których jedna jest dobrze rozpoznawana przez fanów survival horroru.

Izoluj obcegoWydany w 2014 roku tytuł opracowany przez The Creative Assembly i Feral Interactive od razu przyciągnął uwagę fanów i obcokrajowców niezwykle udaną propozycją. Tytuł zapewnia nam Esencja filmów science fiction Od dziesięcioleci zabiera Cię w interaktywną przygodę pełną przerażenia i napięcia.

Od 22 kwietnia do 29 kwietnia o godzinie 17:00 (SPT) Alien Isolation można pobrać na swój komputer, Gdzie Epic Games Store, Całkowicie za darmo. Wystarczy, że posiadasz konto w sklepie internetowym.

Nie musisz go od razu pobierać, Tylko jeśli umieścisz ją w swojej bibliotece, możesz uzyskać dostęp do gry w dowolnym momencie Bez płacenia euro. Ponieważ jest to popularna gra, możesz napotkać pewne problemy z serwerami Epic Games, ale nie ma się czego bać, ponieważ jest dużo czasu na zakup Alien Isolation.


Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.0. Posiada ulepszone silniki 13 mm, wzmocnione basy i bardzo niski czas reakcji 60 ms. Zdobądź je w najlepszej cenie.

Tytuł ten poruszył kwalifikacje arcydzieła dzięki głębokiemu zanurzeniu, jakie udało mu się ukształtować. Być może jedyną rzeczą, która powstrzymuje to doświadczenie, jest dość długi okres. Z drugiej strony możesz też to zrobić Hand of Fate 2, grywalny blackjack pełen gier fantasy i RPG.

Nie daj się złapać ksenomorfowi! Czy wiedziałeś Sklep Epic Games Store zebrał ciężkie żniwo na Epic w 2019 i 2020 roku? jednak, Tim Sweeney uważa te wielomilionowe straty za świetną inwestycję.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *