Alina D. Erhard 1983-2021 | Wiadomości, sport, praca

Polska – 37-letnia Alina Diane Erhard zmarła w niedzielę 21 marca 2021 roku.

Alina urodziła się 4 lipca 1983 roku w Youngstown jako córka Edwarda i Sharon Erhardt. Był członkiem Polskiego Kościoła Prezbiteriańskiego. Alina jest nową absolwentką Springfield High School, która posiada tytuł naukowy w biznesie w Trumble Business College.

Alina Zion była sekretarzem kościoła luterańskiego. Pracował również jako sprzedawca w sklepie Speedway. Alina odegrała kluczową rolę w sukcesie swojej rodzinnej firmy zajmującej się grillowaniem.

W młodości był zapalonym tancerzem i gimnastyczką. Był członkiem 4-godzinnym w całej szkole. Alina Cheerleading działała w chórze i spędzała czas jako symbol szkoły.

Należy zaznaczyć, że był taki czas w jej życiu, kiedy walczyła z nałogiem i nie była pewna, czy kiedykolwiek sobie z nim poradzi, ale ostatecznie Alinie udało się przezwyciężyć swoje problemy i zanim odeszła, była już odprężona. od ponad dwóch lat. Była szczęśliwą osobą, która kochała swoje życie i rodzinę, bez względu na wszystkie niepowodzenia, jakie napotkała w życiu osobistym lub związanym ze zdrowiem. Zostanie zapamiętana za swoją bańkę, nazywającą osobowość.

Alina została zmarła wcześniej przez swoich rodziców, Edwarda i Sharon Erhard z Polski; Narzeczony, Ryan Arnold Kosek z New Springfield; Syn, Parker; Córka, Railin; Brat, Eddie Jr. z Kolumbii; Ciotka, Diane McNab z San Diego w Kalifornii; Babcia, Palmetto’s Kay Weir, fl. Oraz Georgia Ramhoff z Portman; Synowa Enid K. Erhard; I zięć Edward (Trip) Erhard III; Wielu krewnych; I mnóstwo ciotek i wujków.

Celebracja Życia odbędzie się w sobotę 10 kwietnia 2021 r. O godzinie 11:00 w Kościele Prezbiteriańskim, Polska, 2 Poland Manor, Youngstown, OH 44514. Znajomi mogą dzwonić o 22:15.

Zamiast kwiatów przyjmowane będą darowizny na rzecz Alina Dion Erhard Memorial Children’s Fund, Farmers National Bank, 106 McKinley Way, Poland, OH 44514, 330-757-7508.

Przygotowano przygotowania do pogrzebu Augustyna 75 e. Midlothian PLT, Youngstown, OH 44507, 234-254-8403.

(Uwaga specjalna)

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *