Alpine In Line otrzymuje międzynarodowe wyróżnienia na Xamascada de Villablino

Zdjęcia z zawodów odbywających się w ten weekend na Xamascadzie w Villablino.

Klub Sportowy Leitariegos osiągnął doskonałość w organizacji Mistrzostw Europy i Pucharu Świata, które odbyły się w miniony weekend

codzienne wiadomości

Kurtyna opada na światową stolicę Alp, Villabellino, gdy w ten weekend na ulicy Lasina zebrało się 180 narciarzy. Do gminy Leones przyjechali narciarze z dziesięciu krajów: Chorwacji, Niemiec, Czech, Słowacji, Polski, Włoch, Łotwy, Japonii i Hiszpanii.

Do przeprowadzenia tego wydarzenia, które jest już światowym wzorcem, potrzeba było prawie 100 wolontariuszy. Klub Lekkoatletyczny Leitariegos i jego ludzie po raz kolejny pokazali, że w Dolinie Laciana można zorganizować wspaniały wyścig.

Dzieło, które nie byłoby możliwe bez wsparcia i współpracy Rady Miasta Villablino, Rady Hrabstwa Leon, Federacji Narciarskiej Castilla y León oraz Hiszpańskiej Federacji Narciarskiej.

Turniej Parallel Night najbardziej zapadł w pamięć

Trzy intensywne dni wyścigów, podczas których wyróżniała się równoległa noc, podczas której setki ludzi zgromadziły się, aby cieszyć się pokazem wprowadzonym przez łyżwiarzy.

Na uwagę zasługuje imponujący występ hiszpańskich uczestników, z których 30 pochodziło z Ziemi, reprezentując CD Leitariegos. Nationals zapisali się na kilka wspaniałych Mistrzostw Europy i Świata, niejednokrotnie wspinając się na szczyt podium. Mianowicie Hiszpania jest drugą światową potęgą w linii Alp, pierwszą w niższych kategoriach, zaraz po Niemczech, kraju o wielkich tradycjach w tym sporcie.

W tym miejscu możesz zobaczyć wszystkie wyniki testu, a także jego zdjęcia
Połączyć.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.