Amazon anuluje grę Lord of the Rings MMORPG

Kilka lat temu Amazon Games Reklamowane Opracowywał nową grę MMORPG opartą na świecie Władcy Pierścieni, projektu, który realizował we współpracy z chińską firmą Leyou Technologies Holdings Ltd., którą Tencent kupił w zeszłym roku.

W zależności To zostało zgłoszone Dziennikarz Jason Schreyer w Bloomberg, długo oczekiwana gra MMORPG we wszechświecie stworzonym przez Tolkiena została odwołana. Jedną z możliwych przyczyn mogą być nieporozumienia między Amazon i Tencent, ponieważ żadna z firm nie uzgodniła sposobu obsługi projektu; Powodując jej anulowanie.

Kolejna porażka Amazona, teraz z Władcą Pierścieni

Początki Amazon Games wcale nie były łatwe, pamiętajmy, że jest to drugi projekt, który muszą odwołać, choć tym razem ze względu na czynniki zewnętrzne. Jason Schreyer zadzwonił do studia po usłyszeniu wiadomości, a rzecznik firmy odpowiedział:

Uwielbiamy własność intelektualną Władcy Pierścieni i jesteśmy rozczarowani, że ta gra nie została zaoferowana klientom.

Jak informowaliśmy, wszyscy pracownicy należący do wyżej wymienionego przedsiębiorstwa zostali przeniesieni do takich tytułów jak New World; Jednym z największych zakładów na studiach jest koniec lata.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *