Amazon Games nie wyklucza wprowadzenia Lost Ark na konsole, choć będzie to zależało od fanów

Gra MMORPG na komputery PC od Smilegate i Amazon Games niedawno dotarła na Zachód po sukcesie w Korei Południowej.

mimo że brakująca trumna Bawiłam się przez długi czas Bardzo popularny w Korei PołudniowejMMORPG nadszedł Ponad 20 milionów użytkowników na całym świecie, z drugim co do wielkości równoczesnym szczytem graczy w historii Steam po wylądowaniu na Zachodzie przez Amazon Games. To był sukces pseudonimu Smilegate Ograniczony do PCJedyna platforma, nad którą obecnie pracujesz i od tego czasu VG247 Zapytałem Amazon Games o plany na Możliwa wersja na konsole.

Jeśli chodzi o tę możliwość, porównanie zrodziło się z adaptacji konsoli zaimplementowanej przez Blizzard Trzeci demon, czyli kolejna seria przeznaczona również na komputery PC. „Jeśli Lost Ark na konsole jest czymś, czego fani naprawdę chcą?więc myślę, że obie strony Zostanie rozważony! Soomin Park, który jest odpowiedzialny za franczyzę w Amazon Games, wyjaśnił, odnosząc się zarówno do Smilegate, jak i Smilegate.

Chociaż odpowiedź tak tajemniczyFakt, że nie wykluczyli adaptacji takiej jak ta, którą zrobiliśmy z Blizzardem, wciąż jest zachęcający. Najbardziej niegrzeczna odpowiedź pochodziła od Amazon Dla mnie Nowy świat odrzuca możliwość Tytuł ten trafi na konsole „w dającej się przewidzieć przyszłości”.

Amazon Games wydaje grę na Zachodzie, ale nie ma adresu IPW wywiadzie Park odniósł się do kwestii praw autorskich Posiadacze własności intelektualnej Smilegateoraz Amazon Games, wydawca gry na Zachodzie. „To partnerstwo pozwala nam przenieść grę do wybranych regionów w Ameryce Północnej, Europie, Oceanii i Ameryce Południowej, ale nie pozwala nam na wprowadzenie gry na całym świecie ani w regionach, w których nie była ona wcześniej dostępna” – powiedział Park. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o RPG akcji, która podbiła miliony graczy na całym świecie, pamiętaj, że w 3DJuegos masz Nasza analiza zaginionego statku.

Więcej o: brakująca trumnaA klawiaturaA Gry Amazon A głoska bezdźwięczna.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.