Amazon Kindle jest już w sprzedaży i zaczyna się Prime Day

Amazon Kindle jest już w sprzedaży i zaczyna się Prime Day

Kilka dni przed wielką datą zakupów Amazon zaoferował kilka najlepszych ofert.

Nie ma wątpliwości, że jeśli chodzi o zakup czytnika e-booków, Kindle Amazona są zdecydowanie najlepsze na rynku, zwłaszcza że zwykle są najtańsze, gdy są w sprzedaży, powiedzmy teraz, u bram Amazon Prime Day 2023 .

Jak zwykle, Mimo że oferty oficjalnie rozpoczynają się 11 lipca, możesz otrzymać Kindle ze zniżką, wszyscy ci, którzy są jeszcze w katalogu. tylko kto 89,99 euro Możesz otrzymać standardowy model, który zawiera podświetlany ekran do czytania w nocy.

Inne, Paperwhite, Oasis (2019) lub najnowszy ze wszystkich, Kindle Scribe, również spadły o około 20%:

Wydajne, tanie czytniki e-booków z jednym uchwytem

Jedną z cech, która sprawia, że ​​Kindle są najlepiej sprzedającymi się czytnikami e-booków, jest to, że są one zwykle bardzo odporne pod każdym względem, ponieważ wiele z nich jest już wodoodpornych, ale mają też dość długą żywotność, znacznie dłuższą niż na przykład przenośny czy laptop .

Ponieważ wyświetlacz jest e-ink, będziesz mieć tygodnie pracy na baterii, nawet przy użyciu światła, choć oczywiście wszystko zależy od tego, ile godzin czytania dziennie masz.

Dla porównania, wśród najlepszych czytników e-booków konkurenci zawsze lub prawie zawsze przekraczają 100 euro, mimo że mają tę przewagę, że akceptują format EPUB, czego Kindle nie robią, ponieważ są przywiązani do sklep z e-bookami. Amazonka.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieją programy takie jak kaliber Umożliwia konwersję dokumentów do formatu zgodnego z Amazon, MOBI.

Wypróbuj Amazon Prime za darmo przez miesiąc

Zostań członkiem Amazon Prime i korzystaj ze wszystkich jego zalet przez miesiąc, nie płacąc ani grosza.

Zarejestruj się za darmo

Najlepsze oferty na urządzenia Amazon, najlepiej zdobądź je teraz

Jak wspomniano, Prime Day obchodzony jest jednak jedenastego i dwunastego Programy dostępne na Kindle, Amazon Echo lub Fire TV Stick to te drugieObniżek cen w przyszłości nie będzie.

Dlatego jeśli przekonuje Cię ich obecna cena, lepiej kup je teraz, zanim czas dostawy będzie zbyt długi z powodu dużego popytu lub – co jest mało prawdopodobne – wyczerpania zapasów.

W przypadku wszystkich zamówień powyżej 29 € wysyłka jest całkowicie bezpłatna.

W tym artykule ComputerHoy otrzymuje prowizję od swoich partnerów stowarzyszonych za każdy zakup dokonany za pośrednictwem dołączonych przez nas linków do produktów, co w żaden sposób nie oznacza dla Ciebie dodatkowych kosztów. Jednak nasze rekomendacje są zawsze niezależne i obiektywne. Możesz sprawdzić naszą politykę partnerską tutaj

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *