Amazon ma ten pakiet z Echo Dot 5 i Ring Intercom, aby uczynić Twój dom inteligentniejszym za 115 € mniej

Amazon ma ten pakiet z Echo Dot 5 i Ring Intercom, aby uczynić Twój dom inteligentniejszym za 115 € mniej

Zajmuje dużo mniej niż nam się wydaje Zamiana domu w inteligentny dom. Dobrym tego przykładem jest pakiet Amazon Echo 5G z Ring Intercom i dodatkowa bateria W cenie 99,99 euro.

Ring Intercom + Extra Quick Release Amazon Rechargeable Battery | zmodernizuj swój domofon; Zrób to sam (wymagany zgodny głośnik) + Echo Dot (5. generacji)

Kup pakiet Echo Dot 5 z Ring Intercom w najlepszej cenie

Pakiet może być dobry Koszt to 214,98 euro, ale to spadło do 99,99 euro. Posiada również szybko zwalniany akumulator.

Inteligentny głośnik Amazon zachowuje znak rozpoznawczy sferyczny projekt który różni się od formatu pigułek Echo Dot 3 i zawiera światło LED.

Jest również wyposażony w plik Głośnik o wysokiej wierności dźwięku który będzie odtwarzał dźwięk, muzykę lub podcasty Alexa. Dla większego bezpieczeństwa zawiera przycisk dezaktywujący mikrofon.

Jeśli chodzi o Inteligentny domofon, pozwala na sterowanie urządzeniem z telefonu komórkowego lub przez Alexę, zdalne otwieranie drzwi czy rozmowę bez konieczności przebywania przy domofonie. obejmuje Dwukierunkowy dźwięk i automatyczna weryfikacja Do przesyłek ekspresowych.

Redaktorzy Xataka również polecają

Amazon Ring Alarm (2. generacji) 5-częściowy zestaw z pierścieniową kamerą wewnętrzną | Opcjonalna pomoc w zakresie bezpieczeństwa domu i systemu nadzoru, bez długoterminowych zobowiązań

Amazon Ring Video Doorbell 4: wideo HD z dwukierunkową rozmową, kolorowe podglądy wideo przed filmem, akumulator | Obejmuje 30-dniową bezpłatną wersję próbną planu Ring Protect

Więcej ofert

Jeśli zostaniesz Amazon Prime, masz 30-dniowy bezpłatny okres próbny (później 49,90 € rocznie), aby cieszyć się bezpłatną ekspresową wysyłką, priorytetowym dostępem do ofert i usług, takich jak Wypróbuj najpierw, Zapłać później, Prime Video, Prime Music, nieograniczona liczba zdjęć przechowywania lub utwórz listę życzeń na Amazon Weddings. Ponadto, jeśli jesteś studentem, uzyskanie Prime Student kosztuje o połowę mniej i masz 90-dniowy okres próbny.
Możesz także wypróbować usługi takie jak Kindle Unlimited lub Audible za darmo przez 30 dni.

Na naszym kanale możesz być zawsze na bieżąco z głównymi ofertami i nowościami Xataka Selección kabel lub na naszych profilach ŚwiergotI Facebook i magazyn podkładka na twarz.

Niektóre linki w tym artykule są powiązane i mogą być przydatne dla Xataki.

zdjęcia | Amazonka

Wybierz Xatakę | Bardzo wytrzymały zegarek sportowy Polar z GPS i imponującą autonomią jest dostępny ze zniżką 75 €

W Xatace | Odkryj domofon przyszłości: otwieraj drzwi komu chcesz (dostawcy lub znajomym) nawet jeśli nie ma Cię w domu

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.xataka.com


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *