Amazon „rujnuje” szczęśliwe zakończenie przy tych cenach

Głośnik Echo Dot i inteligentny wyświetlacz Echo Show 5 są mocno przecenione w El Buen Fin na Amazon. Skorzystaj z okazji, aby uczynić swój dom inteligentnym. Zdjęcie: amazon.com.mx i ilustracja własna.

Jeśli jeszcze nie otworzyłeś drzwi do wirtualnego asystenta Alexanie kontynuuj, nie będziesz miał innego wyjścia, jak tylko to zrobić, ponieważ nie możesz odmówić Oferty Amazon ogłosił dla Good End.

Producent jest zawsze bardzo hojny w tych datach, więc aplikuj Niesamowite zniżki na inteligentne głośniki Więc nie masz wyboru, musisz go zdobyć. Bo tak, Alexa jest bardzo przydatna, a gdy wprowadzisz do domu automatykę domową, nie ma odwrotu.

Jeśli nadal masz co do tego wątpliwości, prawdopodobnie ta informacja Cię przekona: Te zniżki Włóż wszystkie te produkty Historycznie najniższa cenaOznacza to, że nigdy wcześniej nie było tak tanio.

Amazon Echo Dot.  Obraz: Amazonka

Amazon Echo Dot. Obraz: Amazonka

Jest to najbardziej ekonomiczna i prosta opcja propozycji. Dochodzi do Rożek, który brzmi naprawdę dobrze Ze względu na to, jak wygląda (może być słaby) i że zawsze utrzymuje Alexę w gotowości, aby natychmiast rozwiązać wszystkie twoje problemy.

Jego zniżka w wysokości 500 USD pozwoli ci kupić go za jedyne 499 pesos, więc jest to idealna okazja, aby zapoznać się z inteligentnymi domami.

punkt echa

punkt echa

Ewolucja głośnika Amazon osiągnęła piątą generację i chociaż jest estetycznie identyczna z czwartą generacją (stąd ta ostatnia została wycofana), wprowadzono kilka zmian, które bezpośrednio wpłynęły na jakość dźwięku. I dla najlepszych. Dziękuję za Nowa wewnętrzna dystrybucja głośnikówEcho Dot natychmiast Cię zaskoczy Potężny bas i doskonała góra.

Nie jest to zmiana, którą uzasadniałbym w zamian za Echo Dot trzeciej generacji dla tego modelu, ale jeśli zdecydujesz się go kupić, docenisz to. Oferta obniża oficjalną cenę o 500 pesos, więc jest to dobra okazja, aby zdobyć tę uroczą małą kulkę.

Ekran echa Amazona

Ekran echa Amazona

The echo z ekranem Wydaje się, że daje zdjęcie Alexy, ale zamiast pokazywać twarz asystenta, w rzeczywistości służy do nadawania kontekstu wszystkim informacjom, które Alexa ci zwraca. Jeśli zapytasz o pogodę, pokaże ci animowane ikony i przegląd pogody na tydzień, jeśli poprosisz o zdjęcia, pokaże ci twój osobisty album, jeśli go skonfigurujesz, a nawet Możesz na nim oglądać netflixa.

To bardzo wygodny głośnik Echo, chociaż jeśli przykładasz większą wagę do dźwięku, lepiej wybrać piątą generację Echo Dot. Co ciekawe, ma niesamowitego antagonistę, więc trudno będzie się na niego nie zdecydować.

Co mogę zrobić z głośnikiem Alexa?

Możliwości są prawie nieograniczone, ponieważ z Alexą możesz zrobić tak wiele rzeczy. Aby dać ci wyobrażenie, oto niektóre z prac, które możesz wykonać:

  • Zapytaj go o godzinę

  • Czy jutro będzie padać?

  • Umieść mleko w koszyku

  • Przypomnij mi, że mam dentystę w poniedziałek o 19:00

  • Kim była Frida Kahlo?

  • Pokaż mi moje zdjęcia

Więcej o Good End 2022:

wideo | Technologia Qatar 2022 jest nie z tego świata. To zadziwia i przeraża

Pierwotnie opublikowane na

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.