Amazon wkrada się i mówi nam, kiedy wprowadzi Samsung Fan Edition

Amazon wkrada się i mówi nam, kiedy wprowadzi Samsung Fan Edition

Według Amazon India nowa rodzina Samsunga „Fan Edition” zostanie oficjalnie udostępniona (przynajmniej na swoim rynku) w następną środę, 4 października.

Był to ostatni smartfon Samsung Galaxy „Fan Edition”, bez odnowienia od 2021 roku.

Flirtujemy ze sobą od kilku tygodni. Nowa rodzina „Wydanie dla fanów” Od SamsungaTak naprawdę są to chyba najważniejsze i najciekawsze urządzenia, jakie zobaczymy u Samsunga do czasu premiery Galaxy S24, skoro o nich mowa. Najbardziej kompensowane terminale południowokoreańskiego giganta pod względem funkcji, funkcji i cenz „Cokolwiek o co proszą użytkownicy” W największej na świecie społeczności fabrycznej.

Teraz, dzięki Gizmo Chiny Ale właściwie dzielić Amazonka w IndiachNie wiemy, czy spadło, czy nie Jeśli naprawdę chcesz to pobrać MikrostronaWiemy już, co to będzie Premiera nowego telefonu Galaxy FE planowana jest na rok 2023Przynajmniej wiemy to w przypadku tego konkretnego wschodzącego rynku azjatyckiego.

I tak, Amazon India potwierdza, że ​​w swoim kraju Galaxy S23 FE, Galaxy Tab S9 FE i Galaxy Buds FE zostaną oficjalnie zaprezentowane w tym tygodniu. Konkretnie 4 i 5 październikabezlitosne kontrprogramowanie na rzecz premiery nowego Google Pixel 8.

Ruch jest dziwny, ponieważ Ze strony Samsunga nie ma nic oficjalnego na temat urządzeń Galaxy FE 2023Nie wiadomo nawet, jakie urządzenia znajdą się w rodzinie i czy pojawi się niedrogi telefon komórkowy oparty na S23, smartfonie, za którym tęskniliśmy w 2022 roku. Pozostawienie Galaxy S21 bez następcy.

Tak, widzieliśmy Przecieki na temat wszystkichCzy to z telefonów komórkowych, tabletów, czy słuchawek, ale fakt jest taki Samsung nie potwierdził ani nie zaprzeczył żadnym informacjomPozostawił także w zawieszeniu kwestię rekompensaty za te urządzenia po ich cenach Dociera wyłącznie do rynków wschodzących Zupełnie jak Indie.

Według Amazon India Galaxy S23 FE zostanie zaprezentowany 4 października wraz z Pixelem 8 Google’a, natomiast tablety Galaxy S9 Fe i Galaxy Buds FE poczekają nieco dłużej, do 5 października.

To, co jest rzeczywiście prawdą, to to On Mikrostrona Od Amazon potwierdza daty i pozostaje aktywnyRównież świadomość, że Samsung zwykle nie przedstawia Galaxy FE z wielkim rozgłosem, daje nam duże prawdopodobieństwo, że tak się stanie Poprzez proste komunikaty prasowe potwierdzające spadek Jeden z ich nowych modeli Główny zabójca Kto będzie konkurował sam ze sobą Główny.

Teraz to się okaże Jeśli telefon rzeczywiście zostanie zaprezentowany 4 października Wraz z odsłonięciem tabletu i słuchawek następnego dnia, czyli 5 października, przede wszystkim będziemy musieli Potwierdź, czy te urządzenia trafią na rynki międzynarodowe Lub pozostaną wersjami dostępnymi na niektórych rynkach w Azji lub w innych regionach.

Spodziewaliśmy się oczywiście, ale zobaczymy, co się stanie na końcu…!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *