Ambasada RP prezentuje wybór firm kosmetycznych

Dyplomata

W zeszły czwartek Ambasada RP Powitał przedstawicieli sześciu polskich firm kosmetycznych. Pais, Slovianka, Invere, Yogaba, Maitlarnia cederi Spaghi Tak urodził się Firmy te uczestniczą w targach kosmetycznych Salon Look -Międzynarodowa Sala Obrazu i Estetyki Integralnej-, Rozpoczyna się w ten weekend w przestrzeniach wystawowych IFEMA w Madrycie.

Setki kosmetycznych przedsiębiorców, dystrybutorów i firm zainteresowanych nawiązaniem kontaktów biznesowych co roku przyjeżdżają do stolicy Hiszpanii na to bardzo popularne międzynarodowe wydarzenie. W ciągu 3 dni prezentowane są najnowsze produkty i technologie z takich dziedzin jak fryzjerstwo, medycyna estetyczna czy koloryzacja paznokci. W tym roku polscy producenci udoskonalą swoje rozwiązania do pielęgnacji ciała, manicure i makijażu.

Czwartkowe wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z ambasadą Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH W Madrycie przyciągnął siły konsularne i przedstawicieli Polonii, dystrybutorów kosmetyków oraz prasę specjalistyczną. Podczas spotkania zwiedzający mogli przekonać się o wysokiej jakości i trwałości polskich kosmetyków naturalnych oraz wypróbować innowacje w pielęgnacji ciała.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *