Ambasador RP z wizytą w Tamaulipas: są zainteresowani inwestycjami w naszym państwie – El Sol de Tampico

Ambasador RP z wizytą w Tamaulipas: są zainteresowani inwestycjami w naszym państwie – El Sol de Tampico

On Ambasador Polski Szanowny Panie Macieja Zietarę Był w środku Miasto Zwycięstwa A Obecność w pracy z Urzędnicy stanowi który przedstawił mu porządek obrad Projekty i możliwości inwestycyjne w Tamaulipas.

Otrzymał władzę promowania państwa Nowa faza integracji biznesowej, środowisko I Energetyczny To Promuje dobrobyt i dobrobyt społeczny.

Uczestniczył w spotkaniu Guillermo Lan Arredondo, Konsul Honorowy RP I Carlosa Pena Przedstawiciel Firma GrupAKN z tego kraju.

Również Sekretarz generalny rządu, Hectora Villegasa GonzalezaThe Sekretarz Rozwoju Gospodarczego, Nimfa Cantu Deander; Sekretarz Rozwój miast i środowiskoKarina Lizeth Saldívar Lartigue i posiadacze Państwowy Urząd WodnyRaúl Quiroga Álvarez i The Komisja EnergiiJOSE RAMON SILVA ARISABALO.

Przedstawiają plany

Podsumować Relacje przyjaźni i współpracyi tożsamość Możliwości inwestycyjne Gospodarka, środowisko, energia i Zasoby hydrauliczne w TamaulipasCzłonkowie gabinetu stanowego odbyli posiedzenie sekretarskie Ambasador RP w Meksyku.

w rzeczach Rozwój ekonomicznySekretarz Rozwój ekonomicznyNinfa Cantú Deándar odsłoniła potencjał państwa Infrastruktura dla handlu zagranicznegoElastyczność sektorów strategicznych i przewagi konkurencyjne pracowników oraz przemysłów wytwórczych, które przyciągają firmę Produktywna inwestycja.

Ze swojej strony sekretarz RozchodnikKarina Lizeth Saldívar Lartigue Polityki publiczne dotyczące środowiska są promowane w państwie za pomocą instrumentów instytucjonalnych i systemów zdecentralizowanych.

Jednocześnie to Komisja EnergiiJose Ramon Silva zaprezentował umiejętności TamaulipasZdolność produkcyjna państwa oraz strategie administracji państwowej w zakresie promocji konkurencyjnego i zrównoważonego rozwoju energetyki w różnych sektorach przedsiębiorstwa.

Gustavo Guzman Fernandez, dyrektor API Matamoro Aby pobudzić rozwój w ramach ważnych projektów, takich jak „Ostatni pas fałdowy”, przedstawił Plan Rozwoju Portu Północnego w tej gminie oraz inwestycje różnych szczebli administracji w jej infrastrukturę.

To może Cię zainteresować: Dlaczego wynagrodzenia w tych samych firmach różnią się w poszczególnych krajach? „Ciekawe” zjawisko

Tymczasem przedstawiciele Państwowy Urząd WodnyŚrodki zapewniające doręczenie obywatelom państwa itp Projekt wodny North Bay (Plhigon) Przenosi witalny płyn Rzeka Panukoaż do Marta R. Zapora Gomeza.

Możesz także przeczytać: „Tambico 1900”, projekt odbudowy turystycznej portu, na czym polega?

On Ambasador Maciej Ziętara Obiecał połączyć agencje rządowe z instytucjami i firmami Polska W celu wymiany handlowej, która pozwala nam wykorzystać przewagę konkurencyjną Tamaulipas.

Subskrybuj cyfrowe wydanie El Sol de Tampico tutaj

Sekretarz generalny rządu Hectora Villegasa GonzalezaPodkreślił 95 lat stosunków dyplomatycznych między Meksyk i PolskaI powiedział to Współpraca międzynarodowa Jest to niezbędny element dobrobytu obu krajów TamaulipasFirma o wielkich oczekiwaniach.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *