AMD RX 6000 otrzymuje 6% wzrost ceny w grudniu

karty RX 6000 Od firmy GB Zaczęło być świadkiem wzrostu cen, co potwierdziła sama firma na forach kanał na pokładzie.

AMD RX 6000 otrzymuje kolejną podwyżkę w grudniu

Zmieniono ceny kart graficznych AMD Radeon RX 6000. Klienci, którzy rozważają zakup kart Radeon RX 6000 w najbliższej przyszłości, mogą spotkać się z wyższymi cenami, sięgającymi nawet 78 USD, zawsze mówiąc o rynku amerykańskim. Jednak na pewno wpłynie to również na ceny w innych regionach.

Zgodnie z postem na forach kanały na pokładziefabryka kart graficznych GB Zapowiedziane nowe ceny modeli AMD RDNA 2 ten 1 grudnia. Wzrost jest wyższy niż oczekiwano i dotyczy wszystkich modeli z wyjątkiem Radeona RX 6900 XT. Ta podwyżka cen prawdopodobnie wpłynie na sprzedaż GPU za tydzień lub dwa, w zależności od tego, kiedy opuszczą one fabrykę dla dystrybutorów na całym świecie.

RX 6000

Poleć nasze Przewodnik po najlepszych kartach graficznych na rynku

Ten wzrost jest dodawany do tego, który sieć miała już w listopadzie o około 9%. I dlatego, Wzrost cen w sieci od października wyniósłby średnio 15%.

RX 6000

Cena serii prawdopodobnie wyniesie RX 6000 Wspinaj się w okresie świątecznym i po nim. Będziemy Cię na bieżąco informować o wszystkich nowościach.

Gustavo Jamara

W wolnym czasie jestem operatorem komputerowym, instalatorem sieci komputerowych, redaktorem i pisarzem. Miłośniczka technologii, kina, piłki nożnej i gier wideo.

Dane osobowe, które przekazujesz nam za pośrednictwem tego formularza, zostaną zapisane w aktach Miguela Angela Navasa Carrera, w celu zarządzania komentarzami, które zamieszczasz na tym blogu. Legalność osiągana jest za zgodą zainteresowanej strony. Jeśli nie zostanie zaakceptowany, nie będziesz mógł komentować tego bloga. Możesz sprawdzić polityka prywatna. Możesz skorzystać ze swoich praw dostępu, sprostowania, anulowania i sprzeciwu w [email protected]

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *