America News: Kto będzie i kiedy potwierdzą nowego trenera?

Przewodnictwo Ameryka Kalifornia Kontynuuje żmudne poszukiwania trenera dla profesjonalnej drużyny, który pozwoli mu poprawić dotychczasowy występ.

Zobacz też: Sprawa Osorio na kampusie w Ameryce?: „Złożyliśmy propozycje anulowania, ale nie zostało to zaakceptowane”

Tak więc, gdy wielu kandydatów jest w przygotowaniu, Wszystko wskazuje na to, że praca jest prawie gotowa Kto będzie następnym głównym trenerem ’knot’.

A wszystko wskazuje na starą znajomość, z przeszłości w historycznym rywalu, który był bliski awansu do reprezentacji Polski, „Ale w końcu zdecydowali się na zakup lokalnego DT”zgodnie z tym, co sam powiedział w „Supercombo del Deporte”.

ok brazylijski Alexandre Guimarães – który już prowadził drużynę i był mistrzem na koniec 2019 roku – będzie następny w Usiądź na artystycznej ławce Ameryki.

Według trenera który później wyreżyserował obraz „Jeżozwierz” Po przybyciu do amerykańskiej obsady wygląda bardzo pozytywnie.

W ten sposób Guimaraes zdobędzie rytm techników takich jak Wilmer Cabrera, Harold Rivera i Paolo MonteiroDepczący mu po piętach trener jest podziwiany przez dużą część fanów „Diabła”.

Możesz być zainteresowany: „Dziękuję za wszystko, czego nas nauczyłeś”: młodzieżowa drużyna z Ameryki, która nie zapomniała Osorio

Na razie szacuje się, że rozmowy będą kontynuowane, ale minie niedługo zanim jego przybycie stanie się oficjalne, więc czemu nie, Poprowadzić drużynę przeciwko Atlético Nacional Na 15. termin Ligi Betplay.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.