Amerykanin meksykańskiego pochodzenia Danny Trejo błyszczy w Polsce

Amerykanin meksykańskiego pochodzenia Danny Trejo błyszczy w Polsce

Miesiąc Po powołaniu do Korony Kielce z I Dywizji Polskiej Dani Trejo rozegrał swój pierwszy mecz w Europie i osiągnął go w wielkim stylu, strzelając oszałamiającego gola.

Meksykański Amerykanin Na boisko wszedł w 58. minucie Zastąpienie Kanadyjczyka Marcosa Godinho, oprócz wyeliminowania kilku poważnych usług dla swoich atakujących kolegów z drużyny, Gdy mecz z ŁKS-em Łódź miał się zakończyć remisem Po jednym golu z każdej strony Trejo strzelił oszałamiającego gola, który sprawił, że z trybun Stadionu Miejskiego w Kielcach skakało 10 000 kibiców, którzy byli świadkami meczu.

Dla 25-letniego pomocnika była to 94. minuta Otrzymał podanie w powietrzu w półksiężycu i najpierw opuścił piłkę prawym kolanem, a następnie, nie pozwalając jej dotknąć ziemi, oddał mocny strzał śródstopiem.Który nie mógł powstrzymać ucieczki strzelca Ogłosić finałowe 2-1.

W ten sposób Corona Kelce odniosła pierwsze zwycięstwo w lidze od 27 października ubiegłego roku Kiedy u siebie pokonali Puszczę Niepołomice 5:3, Najważniejsze jednak, że udało mu się wyjść ze strefy spadkowej Zająć 15. miejsce z 21 punktami po 19 meczach.

„To było niesamowite przeżycie. To początek moich marzeń. Wejście na boisko w trudnym dla zespołu momencie i zdobycie tak ważnego gola jest czymś niesamowitym.. „To zwycięstwo znacznie wzmocni zespół i pozwoli nam pójść do przodu” – powiedział Trejo na koniec meczu.

Danny Trejo, piłkarz urodzony w Morelia w stanie Michoacán, rozpoczął karierę piłkarską jako zawodnik na California State University w Northridge.

Po grze w takich klubach jak Los Angeles Force, Las Vegas Lights, Los Angeles FC i Phoenix Rising zdecydował się szukać szans w Europie za pośrednictwem Corona Kelce, klubu, z którym ma podpisany kontrakt do czerwca 2026 roku.

Wartość tego meksykańskiego Amerykanina wynosi obecnie około 377 000 dolarów.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *