Analiza i recenzja nowej linii akcesoriów Sony do gier komputerowych i konsoli Playstation 5

Analiza i recenzja nowej linii akcesoriów Sony do gier komputerowych i konsoli Playstation 5

Sony Adaptuje się już od kilku lat Jedne z najlepszych gier dostępnych wyłącznie na PlayStation na PCbyć może był to jeden z powodów, które skłoniły ich do postawienia na linię z Akcesoria skupione na grach komputerowych. INZONE to linia produktów firmy Sony przeznaczonych do gier komputerowych i nie tylko Obejmuje zarówno słuchawki o różnej cenie, jak i monitor.

Sony dało nam możliwość przetestowania jednego ze swoich słuchawek premium z linii INZONE, z którego korzystaliśmy zarówno na PC, jak i PS5 i tutaj prezentujemy nasze wrażenia.

INZONE H7, środkowy brat w nowej linii zestawów słuchawkowych do gier Sony

Słuchawki INZONE mają obecnie na rynku trzy modele, z których wszystkie są z pałąkiem na głowę, a dwa z nich są bezprzewodowe. Wszyscy są obecni Biały z czarnym plastikowym korpusem i matowym wykończeniem, z nieco podobnymi wzorami. Niektóre z funkcji, które dzielą, to dopuszczony do użytku z niezgodazgodność z wolnym oprogramowaniem dla systemu Windows i obietnica Dźwięk przestrzenny 360 stopni Wydobądź więcej z sesji grania.

INZONE H3 to najtańsze słuchawki z tej grupy, za około 99,99 USD lub 1999 MXN za model z połączeniem kablowym. Z drugiej strony jest INZONE H7, który stawia na łączność bezprzewodową za 220 USD lub 4999 meksykańskich peso. Wreszcie jest INZONE H9, który oprócz wszystkich funkcji poprzedniego modelu dodaje aktywną redukcję szumów i małe dodatkowe ozdoby z diodami LED u podstawy opaski, wszystko w cenie 299 USD lub 5999 MXN.

Wyraźnie To nie jest najtańszy aparat słuchowy na rynku. Ale czy na to zasługują? Jaka jest różnica między innymi markowymi zestawami słuchawkowymi, takimi jak Pulse 3D, które są w sprzedaży jako idealne uzupełnienie PS5? Po Dwa tygodnie z H7 Możemy wyrazić swoją opinię w tej sprawie.

W pudełku ze słuchawkami znajdziemy adapter bezprzewodowy oraz kabel USB Type-C do ich ładowania.

Prosta konstrukcja i maksymalna wygoda

Chociaż INZONE H7 jest w całości wykonany z tworzywa sztucznego – co dla wielu będzie niezrozumiałe ze względu na jego cenę –, Materiał jest doskonały w dotyku I poczuj odporność matowego białego koloru na kurz i brud. Pierwsze spojrzenie zostawia nas ze słuchawkami, które wydają się zbyt duże lub nieporęczne, ale Po założeniu na głowę są bardzo wygodne.

Komfort INZONE H7 jest niezrównany i idealny do długich sesji grania lub pracy.

H7 waży nieco ponad 300 g, a pod elastycznym pałąkiem znajduje się miękka, pokryta skórą poduszka, która pomaga rozłożyć ciężar na głowie. Miseczki po obu stronach są wystarczająco szerokie, aby owinąć całe ucho i Poduszka, którą obejmuje jest bardzo miękka. W konkretnym przypadku H7, Tekstura poduszki to nylon, który jest ulubionym punktem w porównaniu ze skórzaną powłoką, którą Sony stosuje w innych zestawach słuchawkowych i która wydaje się podatna na szybkie zużycie; Uważamy również, że ta konsystencja jest świeża podczas dłuższych sesji użytkowania.

Oprócz wygody, Izolacja hałasu zewnętrznego jest jedną z najlepszych, jakich doświadczyliśmy w podobnych słuchawkach. Chociaż H7 nie mają aktywnej redukcji szumów, którą mają H9, pasywna eliminacja przez nauszniki i konstrukcja jest całkiem dobra.

zrobić b Bezpośrednio w porównaniu z PS5 PULSE 3D, są to wygodniejsze słuchawki Rzadko poczujesz, że twoje uszy lub głowa są pod presją i uważamy, że jest to jedna z najważniejszych cech Inzone H7.

Czarno-białe kolory H7 idealnie pasują do PS5 i Jego prosta konstrukcja wygląda bardzo ładnie obok reszty urządzeń peryferyjnych Play Station.

Konstrukcja słuchawek INZONE H7 jest bardzo prosta i wygodna

Dobry układ przycisków

Na dole miseczek znajdziemy przyciski iw przeciwieństwie do innych podobnych urządzeń peryferyjnych, które skupiają wszystkie przyciski i porty po jednej stronie, H7 Posiadają guziki po prawej i lewej stronie.

Lewy kubek ma pokrętło regulacji głośności i mikrofonu oraz port USB-C do ładowania. Lewy kubek zawiera przycisk zasilania, przyciski dźwięku gry i balansu czatu, a także przycisk synchronizacji Bluetooth. Projekt przycisku jest wygodny i wygodny.

Skoro już jesteśmy przy miseczkach, nie możemy pominąć faktu, że z tyłu po obu stronach znajdują się małe kratki. To coś więcej niż tylko dekoracja lub dekoracja w designie, ma funkcjonalność, która idzie w parze z jakością dźwięku.

INZONE H7 rozłożył guziki na obu miseczkach i efekt jest zadowalający

Trwała bateria

Jeśli wybierzesz INZONE H7 jako swojego następnego partnera do gier, z przyjemnością się o tym dowiesz Nie musisz go cały czas ładować dzięki wytrzymałej baterii Może z łatwością zapewnić ponad 30 godzin użytkowania – czyli nawet dwa razy więcej niż PULSE 3D.

Jeśli bateria i tak się wyczerpie, możesz podłączyć ją przez USB i nadal używać na komputerze lub korzystać z Szybkie 10-minutowe ładowanie zapewni nawet godzinę użytkowania.

Dużym plusem jest wbudowana bateria, a wkładki są bardzo wygodne

Dwa rodzaje połączenia bezprzewodowego, bardziej przydatne niż się wydaje

Przejdźmy do funkcji, zaczynając od trybów połączenia. Podobnie jak PULSE 3D lub większość bezprzewodowych słuchawek na rynku, INZONE H7 Jest dostarczany z adapterem, za pomocą którego można podłączyć go do komputera PC lub PS5 za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego 2,4 GHz. Adapter USB ma mały przełącznik do przełączania między komputerem a PS5, zależnie od przypadku. Górna krawędź słupka jest w rzeczywistości przyciskiem, za pomocą którego możesz upewnić się, że słuchawki są zsynchronizowane – jeśli nie zrobisz tego automatycznie – i jest ozdobiona diodą LED, która świeci na wszystkich krawędziach, wskazując udane połączenie.

Oprócz łączności bezprzewodowej, H7 ma również łączność Bluetoothcoś, co uznaliśmy za szczególnie przydatne, nie tylko ze względu na wszechstronność wszystkich kompatybilnych urządzeń — w tym przełącznika Nintendo — ale także dlatego, że można je tak łatwo podłączyć do laptopa bez posiadania pod ręką lub podłączania adaptera bezprzewodowego. do portu USB.

Połączenie Bluetooth może być również używane w tym samym czasie co połączenie bezprzewodowe. W ten sposób można np. grać na PC lub PS5 i jednocześnie mieć połączenie z telefonem, aby słuchać muzyki, czatować z aplikacji mobilnej czy odbierać telefon bez przerywania sesji grania.

Za pomocą adaptera bezprzewodowego możesz połączyć się z komputerem PC lub PS5 w tym samym czasie co telefon komórkowy przez Bluetooth

Przyzwoity mikrofon, ale można go poprawić

Jeśli chodzi o mikrofon, nie mamy nic szczególnie imponującego, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę słuchawek. mamy Dwukierunkowy elastyczny mikrofon z obrotową podstawą. Wewnętrzny mechanizm, dzięki któremu przy każdym poruszeniu mikrofonem słychać ciche „kliknięcie”, umożliwia aktywację mikrofonu, gdy jest opuszczony, i wyciszenie, gdy jest podniesiony.

Jego jakość jest dobra, ale mogłaby być lepsza w porównaniu z innymi słuchawkami premium w podobnej cenie. Nie ma możliwości odpięcia mikrofonu od słuchawek, a to też może się wielu osobom nie podobać.

Mikrofon ok, ale mógłby być lepszy

Jakość dźwięku, używaj go na PS5 i specjalnym oprogramowaniu

Jeśli chodzi o jakość dźwięku, mamy kilka Słuchawki o wysokiej wydajności, które świetnie się słuchają, z dobrze wyważonymi i zaokrąglonymi dźwiękami. Obietnica „dźwięku przestrzennego 360” jest dobrze spełniona w połączeniu z platformami takimi jak PS5, które kładą duży nacisk na dźwięk 3D.

Skoro już poruszyliśmy temat PS5, warto zaznaczyć, żeIntegracja z konsolą Sony jest idealna, podobnie jak integracja z PULSE 3D Odnośnie wyświetlania powiadomień na ekranie akcji, takich jak regulacja głośności i wyciszenie mikrofonu.

Brak różnych trybów gry na PS5 to jedna z głównych wad tych słuchawek Sony.

Być może głównym zarzutem podczas korzystania z H7 z PS5 jest to Nie ma równoważnych opcji konsoli I musisz zadowolić się standardowym dźwiękiem słuchawek. Ta funkcja jest zawarta w PULSE 3D – i wielu innych konkurentach na rynku – z kilkoma wstępnie nagranymi profilami dla różnych sytuacji w grach, więc To niezrozumiałe, że przegapiło jedno z urządzeń peryferyjnych Sony, które jest również sprzedawane jako idealny towarzysz PS5.

Gdzie możesz wyrównać dźwięk według własnego uznania na komputerze dzięki Darmowa aplikacja dla systemu Windows INZONE Hub, gdzie istnieje już kilka profili dostosowanych do różnych sytuacji i istnieje możliwość modyfikacji ich na swój sposób. Ponadto jest to możliwe Przeskanuj swoje uszy za pomocą aplikacji mobilnej Łączy się z INZONE Hub, aby zapewnić spersonalizowane przestrzenne wrażenia dźwiękowe.

Zdaliśmy sobie z tego sprawę w ciągu kilku pełnych dni użytkowania w różnych sytuacjach komputerowych INZONE H7 naprawdę błyszczy w grach. Nie jest źle do słuchania muzyki, ale są lepsze opcje na rynku w podobnych cenach, nawet wśród innych linii produktów Sony.

Tak wygląda ekran główny aplikacji INZONE Hearing Aid Companion na PC.

końcowe wrażenia

Sony Inzone H7 są Bardzo dobry zestaw słuchawkowy do gier, który dobrze współpracuje z komputerem, a także z ps5. Jedną z rzeczy, które najbardziej nam się podobały, jest jego design Są bardzo wygodneIdealny do długich sesji grania i pracy. Nie daj się zwieść projektowi, ponieważ miseczki wydają się za duże, ponieważ słuchawki są lekkie i elastyczne, więc nie będą uciskać głowy. the Redukcja szumów jest bardzo skutecznanawet bez decydowania się na droższy model, który zawiera funkcję aktywnego anulowania.

INZONE H7 ma wiele funkcji poprawiających wrażenia z gry, ale jeśli Twój budżet nie jest wysoki, PlayStation PULSE 3D to nadal świetny wybór.

Wytrzymała bateria i jednoczesna podwójna łączność to cenione funkcje, których nie może zabraknąć w słuchawkach premium. Jakość dźwięku jest również bardzo dobra i spełnia obietnicę oferowania bardzo przyjemnego przestrzennego dźwięku 360. Sony wyróżnia się na rynku swoimi produktami audio i tak naprawdę INZONE H7 nie zawiedzie Cię również w tym dziale.

Z drugiej strony mamy niewytłumaczalne pominięcie trybów gry na PS5 z udziałem PULSE 3D, obecność niezaskakującego mikrofonu i ogólnie Dość wysoka cena za to, co jest ogólnie oferowane. Wydaje nam się, że to dobra opcja na zakup z promocją, bo choć Sony ma na swoim koncie wiele sukcesów w designie i jakości tych słuchawek, to chyba jednak w cenie poszli za daleko, skoro weszliśmy już w zakres, w którym są inne opcje na rynku, które mogą działać lepiej.Lepsze dla wymaganego dźwięku. Jeśli Twój budżet na poprawę dźwięku w grach jest ograniczony, PULSE 3D może Ci wystarczyć I są bardzo dobre i dużo tańsze.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz słuchawki takie jak INZONE H7 czy PULSE 3D, które są oferowane za połowę ceny, możemy Ci powiedzieć, że Nie przegap okazji, aby uzupełnić swoje wrażenia z grania na PS5 o urządzenie, które pozwoli Ci w pełni cieszyć się możliwościami konsoli Z dźwiękiem 3D.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *