Andaluzyjscy taksówkarze przyjeżdżają dziś do Madrytu po odebraniu uchodźców w Polsce

04.06.2022 – Gazeta TAXI

Tak jak taksówkarze z Madrytu z konwojem humanitarnym 135 ukraińskich uchodźców, którzy zostali przesiedleni do Polski w wyniku rosyjskiej inwazji, zostało przywiezionych do Hiszpanii, a osiem pojazdów ochotników – w tym taksówkarze z południowej Hiszpanii – przybyło dziś do hiszpańskiej stolicy z ucieczką 28 uchodźców. Wojna.

Podróż konwoju rozpoczęła się 31 marca, kierując się do Polski, aby przekierować pomoc humanitarną i zgromadzić osoby znajdujące się w sytuacji uchodźców wojennych. Profesjonaliści Marbella, Mijas, Malaga i C கோrdoba Przyłączył się do starań o sprowadzenie do Hiszpanii 28 osób. W sumie zebrali w Polsce 34 osoby, Ale sześciu w końcu osiedliło się we Francji. Część z 28 uchodźców, którzy przyjadą do naszego kraju, pozostanie w Madrycie, inni przeniosą się do prowincji Badojos.

Podróż wolontariuszy andaluzyjskich była bardzo trudna, ponieważ w tamtych czasach natrafili na złą pogodę z powodu silnej burzy śnieżno-wiatrowej, która spustoszyła całą Europę. Wraz z taksówkarzami podróżowali także członkowie firmy Madness Cars, która zapewniła pojazdy na podróż, a wolontariusze – w tym lokalni policjanci z Marbelli – mogli pojechać wczesnym popołudniem, aby pomóc w podróży. Madryt. Przejechała też ciężarówka z taksówkami łącznie 19 osób, które były odpowiedzialne za przeprowadzenie tej jednościowej przygody./To też Aktualności

Toxico Int Road

+ Aktualności (rekomendacje)

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.